Як видалити шрами від прищів.

Коли мама в дитинстві казала вам, що не треба видавлювати прищі, вони були абсолютно праві. Прищ зазвичай проходить через кілька днів, а шрам від нього після видавлювання може «прикрашати» ваше обличчя довго. Якщо у вас все-таки залишилися ці «прикраси» після прищів, особливо після вугрової висипки, спробуйте такі народні способи позбавлення.
Вам знадобиться
  • - зелена глина;
  • - масло розмарину;
  • - лимонний сік;
  • - зволожуючий крем;
  • - мед;
  • - кориця;
  • - масло чайного дерева;
  • - масло лаванди;
  • - авокадо.
Інструкція
1
Зробіть маску з глини. Візьміть столову ложку зеленої глини, розведіть її водою до стану густої сметани, додайте пару крапель ефірного масла розмарину. Нанесіть маску на сліди від прищів, дайте підсохнути, потім змийте теплою водою. Після цього нанесіть зволожуючий крем. Протягом двох тижнів робіть цю процедуру чотири рази на день.
2
Можна приготувати маску з глини й інакше. Додайте в косметичну глину води, як і в першому випадку, добре розмішайте, потім додайте кілька чайних ложок лимонного соку. Через п'ятнадцять хвилин змийте маску, і нанесіть шар зволожуючого крему.
3
Зробіть маску з меду і кориці. В мед додайте корицю, розмолоту в порошок, добре розмішайте їх і нанесіть на пошкоджені ділянки обличчя. Через півгодини змийте і зволожите за допомогою вашого звичайного крему.
4
Спробуйте змішати масла чайного дерева, лаванди, лимонного соку і авокадо, взявши рівні частини кожного інгредієнта. Отриманим складом протирайте рубці. Якщо робити це регулярно, то шрами швидко зникнуть. Будьте обережнішими з ефірними маслами, вони можуть викликати алергію. Не користуйтеся ними занадто часто.
5
У разі глибоких шрамів, які залишилися після вугрової висипки, доведеться звернутися до професіоналів. У багатьох випадках методи сучасної косметичної медицини дають хороші результати. Одним з них є метод лазерної шліфовки шкіри. Ця процедура триває близько півгодини, виконується під місцевою або загальною анестезією. Переважніше, якщо використовується ербіевий лазер, він більш щадяще впливає на шкіру обличчя. Іноді протягом місяця помітна різниця між необробленої і обробленої шкірою. Потім різниця стає непомітна, і шкіра набуває рівний відтінок.
6
В деяких випадках лікарі можуть порекомендувати зробити хімічний пілінг. Він діє, знищуючи верхній шар шкіри за допомогою хімічних речовин.