Фенечки з бісеру: Як сплести самої.

Сучасні модні тенденції диктують унікальність і індивідуальність стилю. Цього можна домогтися за допомогою оригінальних виробів hand made, тобто виконаних своїми руками. Наприклад, будь образ допоможуть доповнити прикраси з бісеру або ниток муліне, а попросту - фенечки.
Вам знадобиться
  • бісер, намистини, нитки, голка, волосінь, папір, олівець
Інструкція
1
Перед початком плетіння варто звернутися до ескізу майбутньої прикраси. По-перше, необхідно чітко продумати візерунок і кольори, а, по-друге, намалювати приблизний варіант фенечки на папері.
2
Потім приступаємо до закупівлі матеріалів. Неважливо, що використовується - бісер або муліне - необхідно купити трохи більше, «із запасом», так як під час виготовлення фенечки може що-небудь змінитися.
3
Також, крім основних матеріалів, буде потрібно волосінь або нитка (для бісероплетіння), голка. Для муліне - англійські булавки та ножиці. Подумайте про те, де плести фенечку. Ніщо не повинно відволікати або турбувати, інакше роботи вийде.
4
Технологій плетіння з бісеру безліч. Найпростіше - полотно. Для його створення нанижіть на нитку чи жилку число намистин, яке означатиме ширину фенечки. Через передостанню бісеринку простягаємо нитку або волосінь - остання, набрана нами, стане першою в другому ряду. Далі протягуємо волосінь або нитку через першу бісеринку нового ряду. Потім нанизуємо ще одну і з'єднуємо з передостанній бісеріну першого ряду. Таким чином, закінчуємо другий ряд, а третій і наступний ряди робимо по аналогії.
5
Для плетіння із ниток муліне потрібно зробити заготовку з восьми ниток. Довжина визначається так: істинний розмір майбутньої фенечки збільшуємо в чотири з половиною рази. Потім необхідно закріпити нитки - зробити вузлик, відступивши невелику відстань від кінчиків, і приколоти шпилькою. Сама техніка плетіння досить проста. Ниткою, яка праворуч від нас, зав'язуємо вузлик на нитці, розташованої ліворуч. Потім робимо це послідовно до самого краю. Таким чином, утворюється перший ряд. Виходить, що під час плетіння нитки міняються місцями. Починаємо плести другий ряд, в якому послідовність буде абсолютно така ж, як і в першому ряду. Далі процес спрощується - плетете таким же чином, поки фенечка не досягне потрібної довжини. Кінці переплітаємо косою, щоб вони не розтріпалося.