Як змінити себе кардинально.

Напевно, не існує людей, які повністю задоволені собою, аж до останньої дрібниці. Хтось вважає, що його зовнішність далека від досконалості, хтось переживає через пари зайвих кілограмів. А комусь нестерпна думка, що він обділений творчими талантами, або не зробив кар'єру. Чи можна це змінити? Точніше в змозі людина кардинально змінитися?
Інструкція
1
Якщо ви незадоволені своєю зовнішністю, якщо ви відчуваєте, що ваш вигляд не відповідає особливостям характеру і ускладнює ваше просування по службі, або спілкування з протилежною статтю, вам, насамперед, слід подумати про кардинальну зміну зачіски. Погодьтеся, що енергійною, рішучою, навіть кілька схильної до авантюризму, жінці найменше підходить довга коса, що викликає в пам'яті образи «тургеневских панянок». А ось коротка стрижка буде в самий раз.
2
Дуже сприяє кардинальної зміни зовнішності та перефарбування волосся. Особливо, якщо її поєднати з зміною зачіски. Багато жінок стверджують, що перефарбування «в блондинку» призвело буквально до лавиноподібного зростання чоловічої уваги, а перефарбування «в брюнетку» - до успіху по службі.
3
Звичайно ж, варто рішуче оновити свій гардероб! З будь-якою річчю, що викликає хоч найменші сумніви: «чи йде вона мені, чи відповідає моєму внутрішньому світу?» Треба без жалю розлучитися. Постарайтеся купувати лише те, до чого інстинктивно тягне: «внутрішній голос» зазвичай жінку не підводить. До чужих підказкам типу: «візьми краще це, тобі йде!» Слід прислухатися лише в крайніх випадках, і то, якщо є тверда впевненість у компетенції порадника.
4
Всіляко постарайтеся позбутися шкідливих звичок! Киньте палити, зведіть споживання алкоголю до мінімуму. Замість цього краще запишіться у фітнес-клуб. Ось це дійсно буде кардинальна зміна, як мінімум, дуже корисне для здоров'я!
5
Також ви може зайнятися чимось раніше вам незвіданим, наприклад, стрибну з парашутом або займіться кінним спортом. Почніть читати іншу літературу, дивитися інший жанр фільм. Так як змінитися зовні ще не означає кардинально, а ось внутрішній стан душі варто міняти однозначно.