Як поліпшити психологічний клімат.

Для будь-якого керівника на першому місці інтереси його організації, її здатність ефективно займати свою «нішу» на ринку, зберігаючи і розширюючи клієнтську базу. Іншими словами, його основний обов'язок - зробити так, щоб фірма працювала «як годинник». А для цього йому треба домогтися, щоб всі співробітники фірми відчували свою приналежність до одного «спільного дому», щоб вони виконували свої обов'язки максимально ретельністю і сумлінністю, проявляючи при необхідності розумну ініціативу. Як це зробити?
Інструкція
1
Домагатися доброго ставлення до роботи в наказовому порядку - безглуздо. Не дарма народна мудрість говорить: «Насильно милим не будеш». Щоб підлеглі по-справжньому дорожили роботою, крім суто матеріальних стимулів (хороша зарплата, соцпакет, преміальні), дуже важливий морально-психологічний клімат в колективі. Адже якщо людина буквально «через силу» йде на службу, якщо він знає, що там його чекають нервування, приниження, скандали, «подсідкі», то навряд чи він стане віддаватися роботі з усією душею.
2
Завжди будьте ввічливими з підлеглими, і вимагайте того ж від керівників нижчого рівня. Проявляйте інтерес до них, як до особистостей, по можливості, допомагайте у вирішенні проблем. Обов'язково хвалите і заохочуйте за сумлінну роботу.
3
Якщо підлеглий помилився, виконав свої обов'язки не кращим чином, вкажіть йому на це і вимагайте виправлення, але в максимально тактовної формі. Якщо помилка настільки серйозна, що необхідно накласти стягнення - воно ні в якому разі не повинно бути пов'язане з приниженням, грубим розносом і т.д.
4
Не соромтеся вислуховувати думку підлеглих, особливо якщо вони мають репутацію визнаних фахівців в тій чи іншій галузі.
5
Вимагайте від співробітників шанобливого ставлення один до одного. У разі конфлікту між підлеглими, особливо якщо він прийняв затяжну форму і шкідливо відбивається на морально-психологічному кліматі в колективі, вам слід вжити всіх заходів для його припинення. При цьому проявіть максимально можливу об'єктивність і неупередженість.
6
Якщо хтось із співробітників фірми з якихось причин регулярно провокує конфліктні ситуації, створює ненормальну, знервовану обстановку, котра шкодить фірмі, необхідно рішуче зажадати від нього змінити свою поведінку. При неможливості або небажанні виправитися, такого співробітника слід звільнити під будь-яким приводом. Оскільки приказка «Одна паршива вівця все стадо псує!» Абсолютно справедлива.
7
По можливості влаштовуйте корпоративні вечірки, виїзди на природу, для спілкування в більш розкутою, неформальній обстановці. Це дуже корисно для створення доброзичливої атмосфери в колективі.