Як зняти біль від уколів. Як полегшити біль від уколу.

Біль від уколів з'являється найчастіше при неправильному введенні ін'єкції або з вини самого діючої речовини. Антибіотики дуже хворобливі і нерідко провокують утворення ущільнень в м'яких тканинах, особливо при проведенні тривалої терапії. Зняти неприємні відчуття допоможуть прогревающие кошти.
Вам знадобиться
  • - йод;
  • - спирт;
  • - грілка;
  • - нестероїдні протизапальні мазь.
Інструкція
1
Купіть йод, зверніть увагу на термін його придатності. Свіже ліки краще допомагає. Накресліть йодну сітку на хворому місці. Оновлюйте її раз на добу до повного проходження болю. Йод сприяє розсмоктуванню ущільнень, а також перешкоджає виникненню внутрішніх наривів.
2
Медичний спирт теж застосовується для усунення болю після уколів. Купіть його в аптеці, якщо, звичайно, вам продадуть його без рецепта. Якщо фармацевт відмовляється від продажу спирту, то купіть звичайну міцну горілку або самогон. Спирт потрібно розводити до 70 градусів, а от інші міцні напої підійдуть в чистому вигляді. Змочіть м'яке невеликий рушник в спирту і прикладіть на хворе місце на 15-20 хвилин. Прогрівання таким способом проводите 2 рази на добу. Уже через кілька процедур біль почне вщухати.
3
Допоможе вирішити вашу проблему і звичайна електрична грілка. Якщо у вас її немає, то купіть, коштує вона недорого, а придасться не тільки для прогрівання при уколах. Перед сном покладіть її в ліжко, включайте і лягайте хворим місцем прямо на неї. Тримайте грілку близько 30-40 хвилин, за цей час м'які тканини встигнуть добре прогрітися. Непогано поєднується прогрівання з йодною сіткою.
4
Якщо у вас болять вени від введення крапельниць, уколів або після катетера, зробіть сітку з йоду. Непогано знімає біль і нестероїдні протизапальні мазь, яка використовується при болях в суглобах. Вона надасть не тільки зігріваючий ефект, але і протизапальний, оскільки активні компоненти проникають глибоко в тканини і потрапляють в кров.
5
Коли біль не проходить, а при натисканні пальцем відчувається велике ущільнення, сходіть до хірурга. Іноді доводиться робити невеликий надріз тому, що накопичується гній в місці введення голки. Не переживайте, все не так страшно, як здається. Дану процедуру проводять тільки при запаленні м'язової тканини. Слідкуйте за своїм здоров'ям.