Як зібрати радіокерований літак.

Чи є більш захоплююче заняття, ніж запуск справжнього радіокерованого літака? Іграшки з дистанційним управлінням можуть доставити радість не тільки дитині, але і його батькам. На жаль, покупка такої іграшки здатна влетіти «в копієчку». Не сумуйте, зібрати і підготувати радіокерований літак до польоту ви зможете і своїми руками.
Вам знадобиться
  • Креслення моделі літака, інструменти, пінопласт, дерев'яні бруски, клей, пульт управління, блок живлення
Інструкція
1
Підберіть відповідні креслення моделі літального апарату, який ви маєте намір змайструвати. Такі креслення з описом конструкції ви можете знайти на відповідних інтернет-порталах. Як основний матеріал для зборки літака підійде пінопласт марки «Піноплекс». Нанесіть зображення деталей по викрійці, перенесеної з креслень, на заготовки і виріжте необхідні деталі.
2
Слідуючи опису, послідовно зберіть модель з підготовлених деталей. При необхідності здійсните підгонку елементів, акуратно поєднуючи їх між собою за допомогою клею. Для виготовлення гвинта вам знадобиться дерев'яна дощечка. Надайте гвинту необхідну форму і профіль, керуючись схематичним зображенням. Для кріплення деяких деталей, наприклад, двигуна і блоку живлення, знадобиться кріплення у вигляді гайок і гвинтів.
3
В якості двигуна для літаючої моделі використовуйте, наприклад, TR 28-26 16A 1900Kv Brushless Outrunner. Такий двигун створює тягу, достатню для підйому в повітря і стабільного польоту моделі вагою до 900 г. Двигун прикріпіть до спеціальній рамі, виготовленій з дерев'яної лінійки. Знадобиться також блок живлення (акумулятор) потужністю не менше 200 мА/год. Розташування акумулятора і двигуна має гарантувати відсутність зміщення центру ваги в сторони від поздовжньої лінії апарату.
4
Після установки і настройки електроніки повністю зберіть модель і випробуйте її в повітрі. При необхідності відкоригуйте політ моделі, змінюючи взаємне розташування двигуна і акумулятора, щоб запобігти завалювання літака в сторону носової частини або перекидання на хвіст.
5
Виконавши всі роботи з регулювання моделі, приступайте до останнього етапу - доданню їй привабливого декоративного виду. Ви можете або пофарбувати модель, або використовувати аплікації з різнокольорової самоклеїться плівки. Використовуйте яскраві кольори, це дозволить зробити політ більш видовищним і краще контролювати модель в повітрі.