Вибір парфумів: Як відрізнити підробку від оригіналу.

У кожного справжнього парфуму має бути свій сертифікат якості з оригінальною печаткою виробника. Здійснюючи покупку, перевірити справжність аромату досить складно. Але грубу підробку духів можна визначити і візуально.
Інструкція
1
Вивчіть упаковку парфумів. Всі написи повинні бути акуратними, чіткими, а картон високої якості. Уважно прочитайте назву продукту. Творці підробок часто змінюють частина назви, наприклад, Kezno замість Kenzo. На справжніх французьких парфумах повинні бути присутніми написи «parfum» (не "parfume»), «Мadе in Frace» або «Fabriqu? en France »(а не просто« France »). На коробках брендових товарів не повинно бути написи типу «Лондон-Нью-Йорк-Париж». Потрясіть упаковку. Справжні парфуми щільно тримаються на фіксуючою підкладці і флакон гриміти не повинен.
2
Перевірте наявність списку інгредієнтів, терміну придатності і дати виготовлення, штрих-коду, який починається з цифри 3 для французьких продуктів, а під ним повинен бути серійний номер - шифр з літер і цифр. На офіційно поставляються парфумах наклеюється етикетка російською мовою з зазначенням адреси виробника і нормативного ГОСТу. Целофанових покриття повинне бути тонким, акуратним, щільно облягає коробку. Однак врахуйте, що деякі виробники взагалі відмовляються від целофановій упаковки.
3
Оцініть якість флакона. Допускаються тільки скляні варіанти. Скло повинно бути прозоре, без нерівностей і помутнінь. На дні флакона перевірте номерний знак, нанесений на скло. Він повинен збігатися з номерним знаком на етикетці. Не купуйте духи, закриті металевою кришкою - від зіткнення з металом парфуми псуються. Рідина повинна бути прозорою, що не каламутною, без осаду.
4
Поставте куплені духи в холодильник. Якщо вони помутнеют, то перед вами підробка. Запах не повинен бути різким. Перевірте аромат на стійкість. Справжні парфуми складаються на 30 - 40% з ароматичних масел, тому тримаються близько 6 - 9 годин. Зміст ефірних олій у парфумерній воді від 8 до 14% і тримаються вони 4 - 5 годин. Оновлюйте туалетну воду 2 - 3 години, в ній масел всього 3 - 8%.
Корисна порада
Купуйте парфумерну продукцію тільки в зарекомендував себе магазині.