Як перевірити настройки фаєрвола. опера Як налаштувати файрвол.

Налаштування файрволу (брандмауера) Windows мають вирішальне значення в забезпеченні безпеки комп'ютера і даних, що зберігаються на ньому, при роботі в інтернеті і локальних мережах. Операція настройки брандмауера здійснюється стандартними методами Windows і не вимагає спеціальних комп'ютерних знань.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління».
2
Розкрийте посилання «Брандмауер Windows» і застосуєте прапорець на полі «Включити (рекомендовано)» на вкладці «Загальні» для запуску файрволу.
3
Застосуйте прапорець на полі «Не дозволяти виключення» для скасування виведення сповіщень про блокування і заборони створення списку виключень.
4
Перейдіть на вкладку «Винятки» і застосуєте прапорці на полях додатків, яким мають намір дозволити вхідні підключення.
5
Перейдіть на вкладку «Додатково» для відключення брандмауера для певного підключення та налаштування додаткових параметрів фільтрації протоколу ICMP.
6
Натисніть кнопку «За замовчуванням» для відновлення вихідних налаштувань файрволу.
7
Використовуйте автоматичне створення виключень для додатків при запуску програми, яка чекає підключення до певного порту для доступу до мережі.
8
Натисніть кнопку «Блокувати» у вікні «Попередження системи безпеки Windows» для повної заборони підключення обраного додатка до мережі.
9
Натисніть кнопку «Розблокувати» для створення правила, що дозволяє підключення обраного додатка до мережі.
10
Натисніть кнопку «Відкласти» для відмови в з'єднанні в даний момент.
11
Поверніться на вкладку «Винятки» і натисніть кнопку «Додати програму» для створення правила, що дозволяє доступ вибраного додатка до мережі, якщо заздалегідь відомо, що це необхідно.
12
Натисніть кнопку «Додати порт» для створення правила з'єднання з мережі з сервісом, працюючим на даному порту.
13
Натисніть кнопку «Змінити область» для завдання діапазону адрес, з яких можуть бути встановлені підключення до зазначеного додатку або порту.
14
Перейдіть на вкладку «Додатково» і застосуєте прапорці на полях мережевих підключень в розділі «Параметри мережевих підключень» для включення служби брандмауера для кожного з них.