Як використовувати гіпсокартон.

Гіпсокартон - сучасний матеріал для обробки, що складається з суміші гіпсу і різних добавок, які розташовуються між двох листів спеціального паперу. Цей матеріал застосовується для обробки приміщень. Він широко використовується при будівельних і ремонтних роботах.
Інструкція
1
Використовуйте гіпсокартон для споруди перегородок, що не несуть на собі основних навантажень. Не використовуйте його для будівлі несучих стін. А ось для простої обробки він застосовується практично повсюдно, навіть у середовищі з підвищеною вологістю. Для таких приміщень є спеціальний гіпсокартон, при будівництві у вологому середовищі.
2
Створюйте ідеально рівну і гладку поверхню стель і стін, яка добре поглинає шум, а також просто фарбується і застосовується для наклейки шпалер. Гіпсокартон легко використовувати, він дуже просто наклеюється або кріпиться. Він поєднує в собі властивості дерева і штукатурки, саме тому його часто називають сухою штукатуркою. Ще один великий плюс - цей матеріал не горить.
3
Зробіть спеціальну конструкцію з металевих профілів, для кріплення гіпсокартону. Конструкцію, за допомогою саморізів, міцно прикріпіть до стіни. Вивіряти рівень конструкції, як можна ретельніше, забезпечуйте їй правильні геометричні форми. Саме так, у вас з'явиться можливість якісно, а головне рівно закріпити гіпскартон.
4
Наклейте даний матеріал на рівну поверхню, при цьому зробіть так, щоб всі стики і шви збіглися. Таке правильне кріплення, дозволить створити ефект рівній поверхні. Зашпаклюйте її звичайним способом і вформував за своїм бажанням.
5
Ви можете виготовити з цього матеріалу: всілякі арки і тумби, міжкімнатні перегородки і підвісні стелі. Використовуйте для виготовлення міжкімнатних перегородок два шари гіпсокартону, заповніть простір між ними спеціальної мінеральною ватою. Ви також можете, прокласти шар вати між самою стіною і даним матеріалом. Це допоможе посилити теплоізоляцію і захистити вас від шуму. Розташуйте між гіпсокартоном і поверхнею, утеплювач, це не зробить істотного впливу на вартість робіт.
6
Ви також можете виготовити багаторівневі стелі, вважайте даний вид стелі справжньою знахідкою. Адже вам не доведеться ні чого штробіть для прокладки кабелю, установки протипожежних і вентиляційних систем. Вирішіть ці проблеми просто і легко за допомогою підвісної стелі. Так ви зробите стелю функціональним і красивим, і усуньте всі дефекти плити перекриття. Пристрій підвісної стелі дозволить використовувати не тільки люстру, але і точкові світильники. Пам'ятайте, що така стеля виглядає дуже добре, а витрати на нього будуть не дуже великими.