Як навчитися грати в теніс.

З кожним роком все більша кількість людей починає грати в теніс. Цим видом спорту можна займатися в будь-якому віці, він допомагає підтримувати високий життєвий тонус, а також позитивно впливає на всі основні м'язи тіла. Теніс розвиває реакцію, координацію рухів, спритність, здатність швидко приймати необхідні рішення. У сучасному житті ці якості вкрай необхідні. За допомогою наступних порад ви значно полегшите процес навчання цьому виду спорту.
Інструкція
1
В першу чергу тенісну тренування потрібно почати з розминки. Щоб підготуватися до гри і убезпечити себе від можливих травм, важливо якомога якісніше розігріти м'язи ніг. Тому оптимальним варіантом буде 5-10 хвилин побігати на біговій доріжці. Потім можна переходити до розтяжці: спершу почніть зі ступень, потім розімніть коліна, поперек і спину. На завершення покрутіть шиєю і руками.
2
Після того як ви закінчили розминку, ви повинні навчитися правильної хватці. Від того, наскільки правильно ви тримаєте ракетку, залежить якість ударів. Для новачків найкраще підходить східна хватка - вона універсальна, дозволяє виконувати потужні удари. Розташуйте кисть на бічній грані ручки, вказівний палець трохи висуньте вперед, а всі інші повинні огинати ручку. Постарайтеся позбутися від непотрібної напруги в м'язах руки. Якщо ви будете занадто сильно стискати ракетку, то правильний удар у вас навряд чи вийде. Уявіть собі, ніби в руках ви тримаєте птицю. Хватка повинна бути такої сили, щоб птах не постраждала, але в теж час і не полетіла.
3
Тепер можна переходити до самого удару, який складається з таких стадій: замах, удар, супровід удару і повернення у вихідне положення. Щоб зробити якісний удар, необхідно навчитися правильно виконувати всі ці елементи. Крім того, існує кілька різновидів ударів. Спершу ви почнете з найпростіших ударів справа, потім перейдете до ударів зліва, а опісля декілька тренувань будете без проблем приймати удари з літа.
4
Також під час тренувань вам доведеться освоюватися і на самому майданчику, адже здатність орієнтуватися на корті вкрай важлива. Протягом перших занять потрібно стояти близько сітки, потім, коли ви зможете виконувати хороші удари, можна переміститися на задню лінію.
5
Щоб якомога швидше навчитися грати в теніс, необхідно як мінімум 3-4 рази в тиждень виходити на корт. Якщо ви сильно обмежені в часі, то постарайтеся ходити на тренування хоча б двічі на тиждень.