Як підключити цифровий фотоапарат Як веб-камеру. Як підключити фотоапарат до комп'ютера Як веб камеру.

У століття цифрових технологій, щоб спілкуватися зі своїми друзями, які перебувають в протилежній точці земної кулі, за допомогою програми Skype, як виявилося, не потрібно спеціально купувати веб-камеру. Достатньо для цих цілей пристосувати свій фотоапарат, який чудово впорається з цим завданням. Як це зробити?
Інструкція
1
Перегляньте паспорт або інший документ, що описує технічні характеристики вашого цифрового фотоапарата. Це потрібно для того, щоб переконатися, що можна використовувати фотоапарат як веб-камеру. Для цього подивіться, чи є у вашого фотоапарата відеовихід, який використовується для підключення до телевізора для перегляду фотографій і відеороликів. Далі, якщо така можливість існує, знайдіть USB кабель і з його допомогою підключіть фотоапарат до комп'ютера. Перед цим встановіть відповідне програмне забезпечення - драйвер, який, як правило, додається на диску в комплекті з фотоапаратом.
2
Встановіть програмне забезпечення. Потім скачайте з інтернету програму ManyCam і також встановіть її на свій персональний комп'ютер. Сам по собі процес установки відніме у вас не більше 20 секунд. Він не потребують якихось особливих навичок, а як наслідок і особливих зусиль. Щоб підключити фотоапарат як веб-камеру, знайдіть потрібний вхід в пристрої відео захоплення. Це може бути відеокарта, спеціальний адаптер або тюнер з відеовиходом. Перевірте наявність живої картинки і запустіть програму ManyCam. Потім зробіть вибір джерела сигналу і приступите до відбудові якості зображення. Для того, щоб передати відео в Skype, зайдіть в програмі ManyCam в пункт «Інструменти», потім виберіть "Video Source". Якщо передача відео буде відбуватися з запізненням, спотворенням, або будь-якими іншими перешкодами, повторіть всю операцію знову.
3
Відрегулюйте чутливість фотоапарата безпосередньо в його налаштуваннях, щоб домогтися максимальної якості зображення. Застосовувати цифровий фотоапарат, як веб-камеру можна, але слід враховувати, що це досить енергоємна операція, яка вимагатиме виконання великої кількості послідовних операцій.