Як продавати парфум.

Відкриття парфумерного бізнесу може допомогти вам стати на шлях до фінансової незалежності, але приступати до роботи самостійно варто тільки після того, як ви завершили дослідження ринку і створили бізнес-план.
Вам знадобиться
  • - Лінія духів;
  • - дистриб'ютор;
  • - ліцензія;
  • - реклама.
Інструкція
1
Вирішіть, які з популярних ліній духів ви будете просувати у вашому бізнесі і знайдіть оптового дистриб'ютора. Він повинен не тільки надати вам кращі ціни на якості парфумів, але і бути шанованим і надійним. Потім необхідно визначити, яке число клієнтів стане для вас оптимальним. Це буде залежати від встановлених оптових і роздрібних цін, а також накладних витрат.
2
Визначте, чи буде краще відкрити фізичний магазин або продавати ваші парфуми в інтернеті. Легше почати бізнес в інтернеті, але клієнти воліють відразу бачити готовий продукт і негайно забирати свою покупку. Таким чином, ви можете розглянути можливість співпраці з місцевим бутиком, лінію парфумів якого ви можете успішно просувати через інтернет. Тоді ваші початкові витрати будуть мінімальними, а довіра до компанії - високим.
3
Виберіть назву компанії та зареєструйте її в місцевих органах влади та ліцензування бізнесу. Визначте форму вашого бізнесу, чи буде це індивідуальний підприємець, партнерство, корпорація або фірма з обмеженою відповідальністю. Ці різні бізнес-структури мають різні податкові підходи і відповідальність, тому ви повинні зв'язатися з юристом і, можливо, бухгалтером, щоб визначити, які бізнес-структури стануть найбільш оптимальними для вас і вашого бізнесу.
4
Роздрукуйте візитки та листівки, рекламувати ваші парфуми в інтернеті. Ви можете розмістити рекламу в місцевій газеті, в соціальних мережах або надати займатися цим спеціальній службі. Відвідайте місцеві салони краси і роздайте відвідувачам ваші оголошення. Можна попросити друзів або родичів передати ваші пробники їх знайомим, це допоможе розповсюдити вашу продукцію в найкоротші терміни і придбати безліч нових клієнтів.