Як зробити кімнатну антену.

Трапляються ситуації, коли просто необхідно подивитися ту чи іншу телевізійну програму - наприклад, трансляцію Олімпіади або Чемпіонату Світу. І що робити, якщо саме в цей момент ви опинилися де-небудь, де немає кімнатної телевізійної антени або її дії недостатньо? Можна зробити кімнатну антену з підручних засобів. Звичайно, вона не зможе повністю замінити антену фабричного виробництва, але як тимчасовий засіб в «екстремальної» ситуації вона цілком підійде.
Вам знадобиться
  • - телевізійний кабель;
  • - штекер;
  • - дві порожні бляшані банки;
  • - скотч;
  • - изолента;
  • - паяльник;
  • - шуруп- «клоп».
Інструкція
1
Візьміть телевізійний кабель. Слід враховувати, що довжина кабелю повинна бути не менше 3-5 метрів. Акуратно розріжте з одного кінця м'яку верхню оболонку телевізійного кабелю. Під цим шаром знаходиться екранує обплетення сріблястого кольору, під нею - наступний захисний шар.
2
Срежьте верхню оболонку кабелю на 10-15 см від краю. Акуратно закрутіть екран таким чином, щоб вийшло відгалуження. Ображати середній шар захисту приблизно на 1 см.
3
Візьміть бляшані банки і акуратно розкрийте їх. Розкривати банки слід таким чином, щоб ключі-відкривачки не від'єднаний від банок. Вилийте вміст банки, помийте і просушіть її.
4
Прикрутите за допомогою «клопів» до однієї з банок серцевину кабелю, а до іншої - екран. За допомогою олова і паяльника припаяйте «клопи» до жерстяній банці.
5
Прикріпіть банки до тремпелюВ якості тремпеля можна використовувати дерев'яну вішалку, довгу лінійку або пластмасову палицю. Використання металевих предметів як тремпеля неприпустимо, т.к. в цьому випадку ваша антена просто не буде працювати. Переконайтеся в тому, що банки знаходяться на одній лінії і закріпіть їх за допомогою скотча, дроту або мотузки. Відстань між банками визначається дослідним шляхом.
6
Підключіть штекер до кабелю. Для цього необхідно розібрати кабель з іншого кінця і закріпити його центральну жилу в центральній частині штекера, а оплетку прикріпити збоку. Необхідно уважно стежити за тим, щоб жоден з проводков обплетення не потрапив в центральний провід. Це може привести до різкого погіршення якість телевізійного сигналу.
7
Підключіть штекер до телевізора і виберіть місце найкращого прийому телевізійного сигналу. Закріпіть антену в обраному місці.