Як зменшити розмір кількох фотографій. Як зменшити розмір фото.

Web-дизайн передбачає роботу з великою кількістю зображень, і деяка частина цієї роботи сама напрошується на те, щоб її автоматизувати. Настільки вона нудна й одноманітна. Зокрема, процес зменшення розмірів фотографій можна автоматизувати за допомогою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Створіть нову папку і помістіть в неї фотографії, розмір яких ви збираєтеся зменшити. Запустіть Adobe Photoshop і клікніть клавіші Alt + F9, щоб викликати вікно «Операції». Натисніть на кнопку «Створення нової операції», яка знаходиться внизу вікна, що з'явилося. У новому меню ви можете вказати назву для операції і клавішу для її запуску, інші параметри не так важливі. Потім клікніть «Записати».
2
Виконуйте ті дії, які вам потрібно зробити для зменшення фотографії. Відкрийте в одну з фото, які ви підготували під час першого кроку інструкції: натисніть пункт меню «Файл»> «Відкрити» (але швидше і простіше натиснути гарячі клавіші Ctrl + O), виберіть файл і натисніть «Відкрити». Натисніть пункт меню «Зображення»> «Розмір зображення» (або використовуйте гарячі клавіші Alt + Ctrl + I) і встановіть в полях «Ширина» та «Висота» необхідні параметри, а потім клікніть «ОК». Перейдіть на панель «Операції» і натисніть на кнопку «Зупинити відтворення/запис», яка зображена у вигляді квадрата. Шаблон для пакетного зміни розміру фотографій готовий.
3
Натисніть пункт меню «Файл»> «Автоматизація»> «Пакетна обробка». У вікні, в поле «Операція» виберіть ту, яку ви створили в першому кроці інструкції. У випадаючому меню, яке знаходиться в полі «Джерело», вкажіть «Папка», потім натисніть на кнопку «Вибрати» і виберіть директорію, в якій знаходяться чекають зменшення фотографії. Поставте галочку біля «Заборонити повідомлення системи управління кольором». В поле «Вихідна папка» вкажіть шлях для збереження зменшених фотографій (якщо як цього шляху вказати вихідну папку, то наявні там файли будуть заміщені на зменшений результат).
4
Закінчивши з настройками, клікніть «ОК». Розпочнеться процес зменшення фотографій. Результат можна спостерігати в вихідний папці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GeqGDc7knwA