Як рекламувати журнал.

Грамотно розроблена рекламна кампанія здатна не тільки збільшити читацьку аудиторію, а й залучити нових клієнтів для розміщення модулів в журналі. Щоб бюджетні кошти не були витрачені марно, обов'язково проведіть дослідження. Воно виявить, на кого краще орієнтувати пропаганду.
Інструкція
1
Проведіть маркетингове дослідження перед тим, як планувати рекламну кампанію. Його мета - виявити вже існуючу цільову аудиторію і зрозуміти, якими інструментами можна залучити нових читачів і клієнтів. Організуйте фокус-групи, підготуйте анкети, поспілкуйтеся з постійними покупцями видання та рекламодавцями.
2
Розділіть рекламну кампанію на два напрямки. Одне орієнтуйте на залучення масового читача - теле- і радиоролики, брендмауери, білборди і т.д. Інше - на завоювання нових клієнтів - інтерв'ю головного редактора в профільних передачах, участь у форумах, конференціях і брифінгах.
3
Підготуйте кошторис рекламної компанії. Щоб її розрахувати, попросіть агентства вислати приблизні розцінки на анонсування в засобах масової інформації. Обговоріть з менеджерами знижки. Чим більший бюджет ви витратите, тим вище повинен бути їх відсоток.
4
Крім платних рекламних можливостей використовуйте безкоштовні, тобто PR. Домовляйтеся з профільними програмами про запрошення експертів, відправляйте цікаві факти в новинні передачі на радіо, виявляйте інформаційну підтримку заходам. Все це можна здійснити на основі бартеру, друкуючи замість матеріали або модулі партнерських засобів масової інформації.
5
Обов'язково беріть участь в профільних виставках. Це можна зробити, уклавши бартерний договір. Там ви не тільки популяризуєте свій журнал серед зацікавлених читачів, а й привернете нових клієнтів для розміщення реклами.
6
Виставляйте мобільні стенди і організуйте роботу промоутерів під час масових заходів. Зробити це можна, звернувшись в управу району. Складіть заздалегідь лист на ім'я голови і чекайте запрошення. Підготуйте план акції, розпишіть, ніж вона буде цікава місцевим жителям. Швидше за все, майданчик вам виділять безкоштовно. Ваше завдання - організувати свято для глядачів і привернути увагу до журналу. Роздавайте повітряні кулі з логотипами, проводите конкурси з розіграшем сувенірної продукції тощо.