Як лікувати суглоби плеча.

Болі в плечових суглобах можуть виникати у людей різних вікових груп і з різних причин. До факторів ризику відноситься низька фізична активність, неправильна постава, невилікувані розтягування і травми, підвищені навантаження на суглоб. У будь-якому випадку необхідно звернути увагу на біль і звернутися до фахівця.
Інструкція
1
Лікар зможе призначити вам лікування тільки після проведення необхідної діагностики, оскільки дуже важливо виявити причину появи болю. Крім того, за допомогою діагностики і подальшого лікування можливо запобігти розвитку серйозного патологічного процесу. Саме лікування буде складатися з декількох компонентів: 1) етіотропного (тобто спрямованого безпосередньо на причину болю); 2) патогенетичного, який перериває механізм розвитку захворювання; 3) симптоматичного (ліквідовує тільки симптоми); 4) відновного (він впливає на загальне одужання пацієнта і на швидкість відновлення всіх функцій суглобів).
2
Як з'ясувалося, позбавлення від болю відноситься до третього виду лікування (до симптоматичного). Традиційна медицина зазвичай використовує або фармакологічні препарати, які знижують запалення і пригнічують больові відчуття, або фізичні способи знеболювання: наприклад, при розриві зв'язок прикладається лід. При лікуванні артрозів, артритів, бурситів знеболююча терапія може включати в себе застосування нестероїдних протизапальних препаратів, гормонів, а також наркотичних анальгетиків. До речі, гормони і анальгетики призначаються лікарем лише в досить важких випадках. Тобто, коли лікування іншими засобами не дає ніякого результату, а біль набуває злоякісний характер і приносить страждання хворому. Кожне з засобів може вводитися різними шляхами: перорально або внутрішньовенно, місцево або навіть внутрисуставно.
3
При лікуванні плечових суглобів вам можуть допомогти і народні засоби. Застосовуйте оцтові компреси: накладайте їх на ніч, зверху обов'язково укутавши теплим шарфом. Хорошим засобом є і мазь, виготовлена на основі свинячого сала. Просто розтопіть 100 г свинячого жиру, додайте в нього червоного перцю, траву звіробою. Натирайте отриманою сумішшю плечовий суглоб щовечора перед сном.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Gplo9RpD3-U
Корисна порада
знеболюючим ефектом володіють і Хондропротекторні кошти з колагеном, які продаються в аптеках. Вони діють не тільки як анальгетики, а й знімають запалення, нормалізують обмін речовин і збільшують кількість внутрішньосуглобової рідини.