Як порахувати площу стелі. сувенірна продукція точність вимірювання.

Для розрахунку оптимальної кількості будівельних або опоряджувальних матеріалів, потрібно знати площу, на якій будуть проводитися роботи. Це відноситься до стін, а також стелі приміщення. Якщо кімната являє собою паралелепіпед або комплекс цих геометричних тіл, то можна виміряти площу стелі по площі підлоги. Якщо ж на стелі є перепади висот, застосовується інша методика.
Вам знадобиться
  • Рулетка (бажано лазерна)
Інструкція
1
Найпростіший випадок - кімната, з прямокутним підлогою і таким же стелею (паралелепіпед). За допомогою рулетки виміряйте довжину кімнати і її ширину в метрах. Знайдіть площу підлоги, перемноживши ці величини S = a • b. Це і буде площа стелі в м?.
2
У кімнат буває більш складна форма, коли вони являють собою кілька паралелепіпедів, що стоять поруч, наприклад, кімната має форму літери Г. У цьому випадку, за методикою, запропонованою в попередньому пункті, виміряйте площу підлоги, у кожній частині кімнати , де він являє собою прямокутник. Отримані результати складіть. Це буде площа підлоги, яка дорівнює площі стелі.
3
У дизайні сучасних кімнат часто буває, що стеля зроблена з уступами, які можуть мати різну форму. Виміряйте площу стелі такої кімнати в два етапи. Спочатку, користуючись методикою, описаної в попередніх пунктах, знайдіть площу стелі, розрахувавши площа підлоги. Потім, за допомогою рулетки, виміряйте довжину і висоту кожного з уступів. Щоб знайти площу кожного уступу, його довжину помножте на висоту. Для отримання загальної площі стелі, знайдіть суму площі частини стелі, яка дорівнює підлозі і площ всіх уступів.
4
Якщо стеля розташовується під кутом до підлоги (похила площина). Виміряйте довжину тієї його сторони, яка має однакову довжину і на підлозі, і на стелі. Потім, виміряйте довжину похилої стелі і перемножте ці значення. У тому випадку, якщо виміряти цю довжину вдається (висока стеля): 1. За допомогою рулетки (краще використовуйте лазерну), знайдіть висоту до нижнього і верхнього кута стелі. Це можна зробити прямо з підлоги, направляючи промінь на потолок.2. Знайдіть різницю одержані двох висот.3. Виміряйте довжину стіни, по якій відбувається зміна висоти потолка.4. Знайдіть суму квадратів чисел, одержані в пунктах 2 і 3.5. Вийміть з результату пункту 4 квадратний корінь. Це буде довжина похилої частини стелі, після чого можна знайти його площу, як описано вище.
Знати висоту стелі важливо в тому випадку, якщо ви вирішили купити меблі. У цьому випадку, після вимірювання стелі, потрібно орієнтуватися по найнижчій частині, так як саме в цьому місці може не пройти меблі. Додаткові вимірювання висоти необхідні і тоді, коли ви наклеюєте шпалери і в деяких інших випадках. Вимірюється висота за допомогою рулетки довжиною не менше трьох метрів.
Інструкція
1
Зафіксуйте рулетку на підлозі. Краще проводити вимірювання вдвох. Одна людина буде притримувати рулетку, а інший витягати її.
2
Прикладіть другий кінець до стелі. Рулетка не повинна провисати. І подивіться на цифру, це і буде висота стелі.
3
Якщо у вас не виходить виміряти висоту рулеткою, а допомогти нікому, то візьміть довгу нитку на кінець якої прив'яжіть грузик.
4
Встаньте на табурет або драбину і розмотайте нитку вниз. Як тільки грузик торкнеться підлоги, відріжте нитку.
5
Поверніть нитку в чотири рівні частини і виміряйте за допомогою звичайного метра. Отриману довжину помножте на чотири, ви отримаєте висоту вашого стелі.
Корисна порада
Вимірювання стелі потрібно проводити в найвищій точці і в самій нізкой.Еслі у вас нерівний стелю, то виміряйте висоту в двох місцях. Проміжок між двома точками вимірювання повинен дорівнювати ширині шпалер.