Як зайти в Windows, якщо забув пароль.

У порівнянні з більш ранніми версіями операційні системи Windows XP і Windows 2000 мають вищий рівень безпеки. Система паролів у них чудово підходить для ведення бізнесу, оскільки не допустить до інформації, що зберігається неуповноваженого людини. Але іноді сам користувач втрачає право на доступ до свого комп'ютера. Це трапляється, коли забутий важливий пароль.
Інструкція
1
Найстаріший і найбільш ефективний спосіб захисту комп'ютера - це пароль BIOS. Але надійний він за умови, що у користувача немає доступу до системного блоку. Щоб прибрати пароль, необхідно скинути поточні настройки BIOS.
2
Пам'ять, що зберігає настройки BIOS (CMOS) можна очистити за допомогою спеціального джампера. Як правило, він розташовується на системній платі біля батарейки. Але не зайвим буде заглянути в інструкцію материнської плати, так як іноді на платах джампер замінюють два контакти. Щоб скинути CMOS, їх потрібно замкнути викруткою або іншим металевим предметом.
3
Якщо все-таки є джампер, то, вимкнувши комп'ютер, розташуйте перемичку так, щоб вона замикала контакти джампера. Тепер натисніть кнопку включення. Не хвилюйтеся, коли виявите, що комп'ютер не почав завантажуватися. Всі установки CMOS вже скинуті, залишилося прибрати перемичку і включити комп'ютер знову. Натисніть клавішу «F1» і в меню BIOS, зробивши необхідні налаштування, або, залишивши налаштування за замовчуванням, клікніть по «Save and exit». Після цього відбудеться звичайна завантаження комп'ютера, але вже без пароля BIOS.
4
Якщо ви не знайшли джампер, то постарайтеся виявити батарейку, яка живить CMOS. Вимкнувши комп'ютер, вийміть батарейку. Поверніть її на місце через 10 хвилин і включіть комп'ютер. Будуть відновлені параметри за замовчуванням, а пароль буде відсутній.
5
Крім пароля доступу користувачів в Windows є паролі поштових скриньок, доступів до сайтів, пароль з'єднання з інтернетом і багато інших. Через такий безлічі паролів, деякі з них можуть забутися, але далеко не кожен з нас їх записує. Тоді виникає завдання - прочитати пароль, який представляється нам у вигляді зірочок. На допомогу прийдуть спеціальні програми, робота яких спрямована якраз для вирішення такого завдання.
6
Найбільш зручна в обігу програма Asterisk Key. Вона поширюється вільно. Ця програма аналізує паролі, приховані за зірочками і видає їх вам. Встановіть програму. Рядок з паролем виділіть та натисніть «recover». Готово.
7
А як бути, якщо забутий пароль користувача? Якщо комп'ютер, пароль якого забутий, автономний або входить до робочої групи, перевірте підказку до пароля, яка розташована біля поля для введення пароля на екрані привітання. Якщо підказка не допомогла, то увійдіть в систему від імені адміністратора і створіть новий пароль.