Як зварити клейстер. Як зробити клейстер з борошна.

Клейстер, приготовлений з борошна або крохмалю, з давніх часів застосовувався як клей для паперу (і, зокрема, шпалерного клею). Навіть зараз, коли у продажу, здавалося б, можна знайти будь-який клей, який побажаєш, клейстер залишається популярним. Як самим виготовити клейстер?
Вам знадобиться
  • Борошно або крохмаль
  • Вода
  • Столярний клей або клей ПВА - за бажанням
Інструкція
1
Для приготування одного літра клейстеру візьмемо 150-200 грам борошна (найчастіше - пшенична, але можна використовувати і житнє) або крохмалю. Ретельно просіваємо і розводимо в невеликій кількості холодної води, акуратно перемішуючи доти, поки не зникнуть грудки.
2
Тепер борошно або крохмаль треба «заварити». Для цього в вийшла напівпрозору масу тонкою цівкою вливаємо окріп, не забуваючи постійно перемішувати майбутній клейстер. Доводимо обсяг до одного літра. Якщо клейстер виходить густуватим - кількість води можна збільшити.
3
Якщо потрібно отримати клейстер з підвищеною склеюючої здатністю - в клейстер можна додати розпущений у воді столярний клей (50 - 100 грам). Отриману суміш треба проварити на повільному вогні до тих пір, поки вона не почне міхур. Схвативаемость клейстеру можна збільшити також шляхом додавання невеликої кількості клею ПВА.
4
Якщо, незважаючи на безперервні помішування, клейстер все-таки вийшов грудкуватим - процідіть його через сито або марлю. Дайте що вийшло клею трохи охолонути, зніміть плівку, що утворилася на його поверхні - і клейстер готовий до вживання!
5
Зверніть увагу на те, що клейстер краще готувати безпосередньо перед вживанням. По-перше, його оптимально використовувати в теплому вигляді, по-друге, він дуже недовго зберігається. У спекотну літню погоду клейстер може закиснути вже на наступний день.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RicTBL7d7Q8
Зверніть увагу
У звичайній чайної чашці холодної води розводите 1-2 ст.л. борошна (ретельно), виливаєте в киплячу воду (де то близько 1л) і інтенсивно помішує хвилини 2-3. Коли охолоне стане гущі.
Корисна порада
Клей такого типу служить відмінним матеріалом для склеювання різних паперових поверхонь, шпалер і тканини. Для приготування клейстеру хорошої якості слід дотримуватися загальні поради по варінню. Варити клейстер слід в перебігу не більше трьох хвилин. Цього часу вистачить для того, щоб клейстер загус. Після цього клейстер необхідно повністю охолодити, тоді він набуде більш рідку консистенцію.