Як звести мозоль.

Мозолі - це потовщення шкіри, які виникають в місцях тертя і тиску, найчастіше на руках при фізичній роботі і на ногах при носінні незручного і неправильно підібраного взуття. У народній медицині існує безліч способів позбавлення від цієї недуги.
Інструкція
1
Якщо ви хочете швидко усунути мозолі, скористайтеся ваннами з содою і милом. Для цього налийте в таз 2-3 літра гарячої води, розчиніть в ній 2 чайні ложки харчової соди. Після цього намильте ноги, опустіть їх у воду і потримайте хвилин 15-20. Потім ділянки шкіри, на яких утворилися мозолі, ретельно потріть пемзою, обполосніть ноги теплою водою і витріть їх рушником насухо. При необхідності після такої процедури змастіть шкіру, що загрубіла пом'якшувальною кремом.
2
При хворобливих мозолях добре допомагає свіжий лист подорожника. Перед застосуванням трохи розімніть його в руках і прикладіть до пошкодженої шкірі. Швидко знімає біль тепла ванночка зі слабо-рожевим розчином марганцівки і додаванням кухонної солі. Тримайте ноги в такій ванні протягом 20-30 хвилин. Процедуру виконуйте протягом тижня.
3
Після описаних вище ванночок можна прив'язувати до місць утворення мозолів шматочок шкірки лимона внутрішньою стороною. Швидко звести мозоль допомагає сік ріпчастої цибулі, алое, часнику. Відмінним засобом від цієї недуги є прополіс. Нанесіть його на мозоль за допомогою ватної палички, а навколо змастіть цинкової пастою, яка продається в аптеці. Через 3-4 процедури шкіра на місці утворення мозолі стане м'якою, і її можна буде легко видалити за допомогою пемзи.
4
Для виведення мозолів можна використовувати часник. Для цього одну головку натріть на дрібній тертці, отриману кашку прикладіть до мозоля і зафіксуйте за допомогою бинта. Таку пов'язку робіть після того, як ноги будуть розпарені. Для підвищення ефективності залиште її на ніч. Процедуру слід повторювати протягом 1-2 тижнів.
5
Добре розм'якшує мозолі і усуває біль кашка з картоплі. Для цього візьміть одну сиру картоплину, натріть на тертці, викладіть отриману кашку на мозоль і прібінтуйте. Через 2 години пов'язку замініть на нову. Даний засіб не тільки знімає біль, але і має протизапальну дію.