Як бути з галасливими сусідами.

Ох вже ці сусіди! Те стіну свердлять, то врубують музику на повну гучність, а їх сімейні скандали мимоволі слухає вся сходова площадка. Що ж робити, щоб забезпечити собі у власній квартирі хоч трошки тиші і спокою?
Інструкція
1
Насамперед треба спробувати поговорити з сусідами - раптом вони не врахували, що сусіди за стіною страждають від їхнього способу життя? Іноді вдається досягти компромісу, домовившись, що глухий бабці куплять навушники до телевізора, музику вимикатимуть в 10, а їх дочка не гратиме гами в той час, поки ваша дитина спить після обіду.
2
Якщо «домовитися добром" не вдається (або ж сусіди - з тих, з ким і домовлятися-то страшно) - пригрозите їм зверненням до міліції. Тут, правда, необхідно враховувати, що закону, який забороняє громадянам шуміти в своїх квартирах в денний час, не існує. Так що, якщо мова йде не про нічні дебошах, а про денний або вечірньому шумі, а сусіди виявляться юридично підкованими - можуть і «послати». Але можуть і принишкнути!
3
Якщо вмовляння і погрози не допомагають - звертайтеся до дільничного міліціонера зі скаргою на порушення «Закону про адміністративну відповідальність за порушення тиші та спокою громадян в нічний час». Зазначимо, що закон цей - не федеративною, він приймається на місцевому рівні і до звернення в міліцію треба уточнити, які обмеження діють на території вашого міста. Як правило, «часом тиші» вважається час з 11 вечора до 7 ранку.
4
Дільничні працюють не цілодобово - тому дуже не люблять зв'язуватися з «акустичними терористами». Тому заява краще робити у письмовому вигляді, а при відмові його прийняти - відправити поштою, з повідомленням про вручення. І також в письмовому вигляді надіслати запит про дії, початі в зв'язку з вашим зверненням.
5
У більшості випадків на перший раз справа обмежується усним навіюванням, при повторних викликах можуть бути накладені адміністративні штрафи (досить невеликі). Якщо сусідів це не напоумить - нагадайте їм, що в Цивільному кодексі (стаття 293) передбачена можливість виселення з квартири людей, що систематично порушують права сусідів.