Як позбутися від жирового прошарку.

Багатьох жінок, та й чоловіків у тому числі хвилює питання позбавлення від жирового прошарку. Вона може проявлятися на боках, на животі, на стегнах. Є кілька дуже важливих умов, виконання яких допоможе вам позбавитися від прошарку жиру.
Інструкція
1
Оцініть по-новому свій раціон. Подивіться на себе з боку або попросіть знайомих оцінить те, що ви їсте в повсякденному житті. До жировому прошарку призводить непомірне споживання шкідливих жирів (сало, масло, свинина), кондитерських і борошняних виробів (торти, пироги і булочки), а також шкідливі продукти, такі як напівфабрикати. Позбавляйтеся негайно від такого нездорового харчування, яке гробить не тільки вашу зовнішність, а й органи травлення. Їжте тільки свіжі продукти, які легко засвоюються: фрукти, овочі, молочні вироби, каші.
2
Почніть прочищати організм. Пийте води більше норми протягом дня. Одного літра вам буде недостатньо. Налийте собі в окрему ємність 2 літри чистої води і пийте її протягом дня. Про теплу пору року - взагалі не обговорюється. Це повинно стати вашою корисною звичкою.
3
Позбавтеся від шкідливих звичок. Сигарети і алкоголь часто є основною причиною виникнення жирового прошарку. Особливо шкідливо споживання пива, в якому міститися ферменти, що міняють гормони людини. Це додає злоякісної маси тіла. На даний момент є десятки способів позбавлення від даних залежностей.
4
Займіться спортом. Для жінок найбільше підійде шейпінг, каланетика, фітнес та аеробіка. Також це можна все замінити крутінням обруча, але ефект буде набагато слабкіше, ніж від постійних тренувань у залі з інструктором. Чоловікам же рекомендується відвідувати тренажерний зал, а також включити бігову навантаження. Можна ще додати велосипед і футбол. Це буде просто відмінна кардіонагрузку, що дасть відмінний ефект для придбання стрункості.
5
Робіть водні процедури. До них відносяться, перш за все, плавання та відвідування лазні 1 раз в суботу. Тренуватися в басейні рекомендується 2 рази на тиждень. Плавання - відмінний вид спорту, який гармонійно розвиває все тіло і не дає з'явитися зайвому жиру. У лазні ж виводяться шлаки і токсини, які можуть бути причиною жирового прошарку.
6
Слідкуйте за своїми результатами. Дуже важливо відслідковувати, наскільки ви схудли за 1 тиждень і за 1 місяць. Раніше - складно оцінити. Але все одно постійно дивитеся в дзеркало і виконуйте попередні пункти. Кожен маленький крок дасть вам стимул для подальшого руху.
Зверніть увагу
На регулярність водних процедур і новий питний режим.
Корисна порада
Порадьтеся з вашим лікарем, чи можна вам давати підвищені спортивні навантаження.