Як подивитися свою підмережа.

Існує багато різних варіантів підключення до мережі інтернет: модем, виділена лінія, оптичне волокно або інші способи. Часто підключення до інтернету - це локальна мережа на під'їзд або весь будинок, через яку і зроблено доступ. Знаючи параметри мережі, можна використовувати її ресурси для всіх учасників підмережі. Для перегляду або визначення підмережі існує декілька способів.
Інструкція
1
Перший - це визначення за допомогою командного рядка. Натисніть на кнопку «Пуск» в лівому нижньому куті екрану лівою кнопкою миші. Виберіть пункт меню під назвою «Виконати». Натисніть на цьому написі. З'явиться рядок для введення команди. Або ж знайдіть пошукове поле з написом "Знайти програми та файли", воно знаходиться відразу над кнопкою меню "Пуск".
2
Наберіть команду «cmd» для виклику вікна командного рядка та натисніть клавішу «Enter». З'явиться консольное вікно з білим текстом на чорному тлі.
3
На місці миготливого курсору наберіть команду «ipconfig» і натисніть клавішу «Enter». Через кілька секунд ви побачите текст звіту про мережевих з'єднаннях і пристроях.
4
Знайдіть рядок з текстом «IP-адреса», в ній буде чотири групи цифр, відокремлених один від одного крапкою. Наприклад, адреса може виглядати так: 192.168.150.222. Варіанти можуть бути самі різні. Третє число в IP-адресі, у прикладі це 150, і буде шукана підмережа. Нижче буде вказаний IP-адреса основного шлюзу вашої мережі, наприклад такий: 192.168.100.1. Також команда ipconfig виведе на екран маску підмережі, тобто діапазон можливих адрес вашої мережі (наприклад, 255.255.255.0).
5
Інший спосіб для тих, хто не хоче вникати в подробиці команд. Або для тих, хто ділить підключення до мережі з іншими користувачами. В цьому випадку краще всього підходить визначення IP-адреси і вашої підмережі ззовні, тобто з інтернету. Відкрийте програму перегляду інтернет-сторінок, не має значення яку саме. В адресній (верхньої) рядку браузера введіть наступну адресу: http://whois-service.ru/lookup/. Відкриється сторінка, на якій буде показаний ваш зовнішній реальний IP-адресу, а також буде вказаний клас підмережі і адресна маска підмережі. Тобто всі необхідні дані.
6
Зверніть увагу, у верхній частині відкрилася сторінки є рядок пошуку. Введіть в цей рядок ваш IP-адресу і натисніть на стрілку. Буде виведена докладна інформація про ваше адресі, підмережі, провайдере - всі дані, які можуть знадобитися.
Наявність підмережі залежить від варіанту підключення до інтернету. Підключення може здійснюватися через модем, оптичне волокно або кабель. Останній варіант найбільш поширений.
Інструкція
1
Перейдіть в меню кнопки «Пуск». Виберіть пункт «Виконати», якшо по ньому лівою кнопкою миші. У вікні в командному рядку введіть cmd. Натисніть клавішу Enter. Після цього на екрані вашого монітора має з'явитися консольное вікно. У ньому введіть ipconfig. Натисніть Enter. Через деякий час з'явиться вікно, в якому ви зможете дізнатися свою підмережа. Там буде вичерпна інформація про всіх мережевих з'єднаннях і використовуваних пристроях.
2
Зверніть увагу на рядок, озаглавлену як «IР-адреса». Вона являє собою чотири групи цифр, розділених крапками. Приклад ip-адреси: 123.109.232.403. Варіантів може бути дуже багато. Зверніть увагу на третє число. В даному випадку це 232 - ваша підмережа. Нижче в тому ж вікні буде вказана адреса основного шлюзу в існуючій мережі. Він може виглядати наступним чином: 123.109.150.1. В тому ж вікні буде відображена маска підмережі або, іншими словами - діапазон можливих значень адрес існуючої мережі. Наприклад: 233.233.233.0.
3
Скористайтеся інтернет-службою, щоб визначити підмережа. Подібних ресурсів достатньо багато. Найпопулярнішими є ресурси Яндекса. Скориставшись ним, ви зможете не тільки дізнатися реальну адресу вашої підмережі і ваш зовнішній ip-адресу, але і виміряти швидкість інтернет-з'єднання, що дозволить вам встановити, чи надає вам ваш провайдер повною мірою обіцяні послуги.
4
Натисніть на кнопку «Виміряти швидкість з'єднання». Вам буде показано найвище і мінімальне значення швидкості за певний проміжок часу, а також вся цікавить інформація, що стосується підмережі підключення вашого персонального комп'ютера. Якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію про ваше провайдере, введіть в рядку пошуку даного ресурсу ваш ip-адреса.