Як продати автомобільні запчастини. Як будувати графік продажів запчастин.

Продаж автомобільних запасних частин - дуже вигідний бізнес. Кількість машин постійно збільшується, а вони мають властивість періодично ламатися. Відповідно, попит на автозапчастини росте разом із зростанням авторинку.
Вам знадобиться
  • - документи про реєстрацію;
  • - приміщення;
  • - торгове обладнання;
  • - товар;
  • - реклама.
Інструкція
1
Для того щоб почати бізнес з торгівлі автозапчастинами, необхідно отримати документи про реєстрацію юридичної особи. Підійде ІП або ТОВ, а якщо вам зручно, то й інша організаційна форма.
2
Для організації магазину необхідно мати приміщення. Його можна придбати або орендувати. Бажано також мати і невеликий склад.
3
В приміщенні магазину потрібно зробити ремонт і розставити торгівельне обладнання. Знадобляться різні вітрини та стелажі, а також слід подбати про наявність стендів з гачками і полиць з коробочками для автомобільних дрібниць.
4
Касовий апарат не є обов'язковим для торгівлі, але тільки в тому випадку, якщо ви збираєтеся платити податок на поставлений дохід. В інших випадках його необхідно не тільки купити, але і зареєструвати в податковому органі за місцем знаходження організації.
5
Далі необхідно заповнити полиці магазину автомобільних запчастин. Купувати потрібно тільки самі ходові деталі та витратні матеріали, інше ви можете купувати на замовлення. Для цього необхідно укласти договори з постачальниками.
6
Перед початком торгівлі потрібно найняти співробітників. У вас повинен бути бухгалтер і продавці, що розбираються в пристрої автомобіля.
7
Щоб клієнти дізналися про магазин, потрібно подбати про рекламу. Це може бути вивіска і штендер близько торгової точки, оголошення в місцевих та спеціалізованих журналах, візитні картки і листівки в місцях скупчення автомобілістів. Також ви можете домовитися з автосервісами, щоб вони рекомендували вас як постачальника деталей для авто, за це можна запропонувати їм невеликий відсоток з продажів.
Зверніть увагу
Коли покупець захоче придбати запчастина на замовлення, краще взяти невелику передоплату, в іншому випадку він може від неї відмовитися, а вона може довго надалі припадати пилом у вас на полиці.
Корисна порада
Щоб заощадити на співробітниках, можна встати за прилавок самостійно, а за бухгалтерськими послугами звертатися в спеціалізовану фірму.