Як намалювати нарцис.

Нарцис - один з перших весняних квітів. Такий ніжний і водночас суворий, неприступний, помічає тільки свою красу. Таку красу можна утримати надовго тільки на листочку паперу.

Вам знадобиться

- альбомний аркуш; - олівець; - ластик.

Інструкція
1

Зробіть посередині аркуша начерки олівцем і скомпонуйте окремі деталі. У верхній частині зобразите шестикутник - основу самого квітки. Для цього намалюйте дві рівні трапеції, що мають загальну основу, а опуклими частинами, зверненими по протилежних сторонах. Прорисуйте серединку у вигляді овалу і зобразите стебло і листок простими штрихами.

2

Намалюйте деталі нарциса більш точно. З кожної вершини шестикутника проведіть прямі лінії, що сходяться до середини. Ці лінії будуть вертикальними осями для пелюсток квітки. Позначте точки середини ліній. Тепер з кожної вершини проведіть штрихи, що розширюються до позначених точок. Далі штрихи доведіть до середини квітки вже у вигляді прямих паралельних ліній.

3

Для того щоб намалювати нарцис, прорисуйте пелюстки квітки плавними лініями - сгладьте основні контури. Зобразіть невелике загортання пелюсток хвилястими лініями, що розташовуються у їх стінок. Прорисуйте середину нарциса. Спочатку кордону овалу зробіть зубчастими з дрібним кроком. З правого боку овалу домалює невеликий купол, який робить середину більш об'ємною.

4

Намалюйте частину стебла нарциса у вигляді трубчастої дуги, що сполучає безпосередньо квітка і прямої тонке стебло широкої стороною, спрямованої до пелюсткам. Листок рослини зобразите витягнутим нешироким із загостреною вершиною.

5

Замалюйте квітка простим олівцем. Середину нарциса щільно заштрихуйте прямими тонкими лініями, що розходяться з середини до кордонів овалу. На пелюстках зобразите промінчики, що йдуть по вертикальній серединної лінії. Затіните і ліву сторону стебла, і верхню частину листка нарциса.

6

Замалюйте сам квітка жовтим кольором. Середину зробіть на тон темніше. Листок і стебло замалюйте рівним зеленим тоном.