Як пофарбувати шкіру.

Якщо шкіряна куртка втратила вигляд, не турбуйтеся. Сьогодні можна відреставрувати старі речі зі шкіри та замші з допомогою фарби, повернувши їм первинний зовнішній вигляд.
Інструкція
1
Для багатьох з нас шкіра - улюблений матеріал, так як вона надійно захищає від вітру і холоду і в той же час дозволяє тілу дихати. Шкіряні куртки вже багато років не виходять з моди і підходять практично до будь-якого вбрання.
2
Кожна людина, у якого є улюблена куртка зі шкіри, знає, як важко її замінити. Якщо улюблена річ трохи стерла, повернути її колишній вигляд вам допоможе спеціальна фарба для шкіри. У продажу ви легко знайдете спеціальні нітрофарби потрібних кольорів. Перед тим як фарбувати річ, додайте в готову суміш кілька крапель касторової олії (2 краплі на 100 г). Це зробить фарбу більш стійкою, і вона не буде тріскатися на вигинах. Наносити нітрофарбу найкраще за допомогою пензлика.
3
Ви можете придбати нітрофарбу в балонах. Вони більш зручні у використанні, так як при розпиленні фарба лягає на річ рівним шаром. При фарбуванні шкіри балончиком найкраще тримати його на відстані 20 см від поверхні. Після нанесення першого шару зачекати 15 хвилин і нанесіть ще один шар. Остаточно шкіряна річ підсохне протягом години. Після цього затекло фарби, якщо вони є, ви можете прибрати за допомогою розчинника. Дефекти забарвлення досить просто замаскувати відповідними за кольором кремами для взуття або восковими мастиками для меблів.
4
Фарбу для шкіри ви можете зробити самостійно на основі різнокольорових чорнил або анілінових барвників для шерсті. У цьому випадку необхідно змішати її з желатином - це додасть шкірі більш блискучу поверхню. Часто для фарбування шкіряних виробів використовують фарбу, зроблену на основі пасти для кулькових ручок.
5
Якщо стара фарба на шкірі потріскалася, видаліть її за допомогою дрібнозернистої наждачного паперу. Старе нітропокриттям можна зняти за допомогою розчинника нітрофарби або ацетону. Однак пам'ятайте, що в цьому випадку розчиняється не тільки фарба, але і жир, тому перед подальшим забарвленням шкіру необхідно прожіровал.