Як відрегулювати розвал коліс.

Регулювання і перевірка розвалу коліс повинні виконуватися, строго за спеціальною інструкцією і в правильній послідовності. Неправильна або неточна настройка кутів установки нерідко є причиною поганої керованості і стійкості автомобіля. В цьому випадку необхідно провести регулювання розвалу сходження коліс. Точно це можна зробити тільки на СТО, самостійно братися за це слід при певному досвіді та наявності обладнання.
Вам знадобиться
  • рулетка, телескопічна лінійка
Інструкція
1
Перевірте перед початком регулювання коліс тиск повітря в шині; вільний хід маточин підшипника переднього колеса; технічний стан вузлів підвіски; осьове і радіальне биття диска колеса (осьове не повинно перевищувати 1мм, а радіальне - 0.7 мм). Якщо перераховані вище несправності були помічені, слід їх обов'язково усунути.
2
Встановіть автомобіль на яму або естакаду. Після цього необхідно «протиснути» підвіску, прикладаючи зусилля 392-490Н (40-50кгс), яке спрямоване зверху вниз, на задній бампер, потім - на передній. Колеса автомобіля при цьому повинні бути розташовані прямо.
3
Виміряйте відстані між ободами дисків. Для вимірювання потрібні: проста рулетка, телескопічна лінійка або Перископічний труба. Важливо, щоб колісні диски залишалися рівними і не були деформовані. Вимірювати необхідно в одній горизонтальній площині, при цьому, вимірюючи диски ззаду і спереду. При вимірі в одному місці результат наголошується на лінійці, таким же способом відзначаємо і результат другого вимірювання. Якщо мається різниця в значеннях, значить, слід відрегулювати розвал коліс. Щоб відрегулювати його, необхідно відвернути контргайку рульової тяги, а потім, укоротивши або подовживши її, встановити колеса в потрібне положення. Якщо довжина однієї тяги зменшилася відносно іншої т на 4 мм, то слід зменшити її на 2 мм, а другу збільшити настільки ж. Після цього необхідно затягнути контргайки.
4
Перевірте відрегульовані колеса на ходу. Для цього слід розігнатися по прямій дорозі до 70 км \ год і оцінити на практиці рух автомобіля. Якщо кермо не веде вбік, немає рискання, значить, розвал коліс відрегульований правильно. При правильному налаштуванні збільшується не тільки термін експлуатації шин, але і зменшується витрата палива, що в се разом дає значну економію в грошах.