Як укласти додаткову угоду.

Після укладення будь-якого договору, ви виявили, що необхідно внести корективи в деякі умови. Переукласти договір дуже трудомістким, та й не потрібно. У цьому випадку ви можете просто укласти додаткову угоду. Але тут же виникає питання: як же його оформити, та й на що в першу чергу звернути увагу?
Інструкція
1
Додаткова угода складайте на підставі договору, тобто ви повинні вказати найменування, наприклад, договір купівлі-продажу. Потім проставте дату складання та номер договору.
2
Перед складанням обов'язково продумайте всі умови, щоб уникнути оформлення нових додаткових угод. Найкраще прочитати знову раніше укладений договір, навіть якщо ви думаєте, що знаєте його напам'ять. У міру читання записуйте всі умови на чернетку, які, на вашу думку, потребують коригування.
3
Після цього накидайте на чернетці нові умови, розгляньте їх з іншою стороною, тобто з тієї, з якою укладаєте додаткову угоду.
4
Потім переходьте до самого оформленню. У центрі необхідно прописати найменування документа, наприклад, додаткову угоду до договору купівлі-продажу № 10 від 01 вересня 2011 року.
5
Після цього переходите до основного тексту. Починайте його як і договір, наприклад, ТОВ «Восток», іменований надалі постачальник, в особі генерального директора Іванова Івана Івановича .... Далі напишіть, що прийшли до угоди, а після двокрапок по порядку перерахуйте змінені умови укладеного раніше договору.
6
Також дуже важливо прописати, що всі умови, які не зачеплені в додатковій угоді, залишаються без змін. Нижче потрібно вказати реквізити обох сторін, поставити підписи і скріпити всю інформацію синім відбитком печатки організацій.
7
Всі умови повинні бути чіткими, зрозумілими і не двозначними. Якщо додаткова угода складається на кількох сторінок, їх обов'язково необхідно пронумерувати і прошити. Даний документ також підшивається до договору.
Корисна порада
Запам'ятайте, що умови, які були описані в додатковій угоді, мають юридичну силу, а ті, які були раніше вказані в договорі - втрачають її.