Як виправити пошкоджений архів.

Архіви, що містяться в файлах формату rar, зазвичай мають «запас міцності», так як цей формат передбачає додавання в файл деякої кількості інформації для відновлення. Кількість це можна змінювати, а при необхідності ремонту пошкодженого файлу ніякого додаткового програмного забезпечення, крім самого архіватора, не потрібно.
Вам знадобиться
  • архіватор WinRAR.
Інструкція
1
Запустіть програму-архіватор. Інтерфейс WinRAR схожий з інтерфейсом Провідника, де в лівій панелі поміщається дерево каталогів вашого комп'ютера. Переміститеся по цьому дереву в папку, яка містить пошкоджений файл, і виділіть його в правій панелі.
2
Запустіть в архіваторі майстер відновлення файлу. Це можна зробити натисканням сполучення «гарячих клавіш» alt + r або через розділ «Операції» в меню програми, де слід вибрати рядок «Відновити архів».
3
Вкажіть формат пошкодженого файлу, поставивши відмітку в полі RAR або ZIP відкрився віконця. Тут же треба вказати місце розміщення виправленого файлу. При відновленні архіву WinRAR не вносить змін в оригінальний файл, а створює окрему копію, привласнюючи їй ім'я оригіналу з доданим префіксом rebuilt або fixed. Місце збереження цього нового файлу треба вказати в поле, поміщеним під написом «Папка для запису відновленого архіву». Його можна ввести вручну або вибрати в діалоговому вікні, яке відкривається клацанням по кнопці «Обзор». За умовчанням в це поле поміщений адресу тієї папки, в якій знаходиться оригінальний файл.
4
Натисніть «OK» і операція відновлення буде запущена. Архіватор інформуватиме вас про її хід, а по завершенню віконце із звітом залишиться на екрані - ознайомившись з ним, натисніть кнопку «Закрити».
5
Інформація для відновлення записується в файл при створенні архіву і за замовчуванням на неї відведено один відсоток від загального розміру файлу. Якщо вміст архіву представляє особливу цінність, то краще збільшити цю установку відсотків до п'яти. Відповідна настройка поміщена на вкладку «Додатково» вікна, яке відкривається перед початком процедури архівації. На вкладці «Загальні» цього ж вікна розміщений чекбокс «Додати інформацію для відновлення», який визначає, чи буде додана в архів інформація для відновлення.