Як розташувати ліжко.

Ліжко в домі - основа основ, адже на ній ви проводите велику частину часу для відпочинку. Тому і розташовувати її потрібно так, щоб сон був здоровим, глибоким і довгим. Якщо виспатися на вашому ліжку не вдається, можливо, буде потрібно перестановка в кімнаті з урахуванням корисних порад з організації спільного простору. Існують різні методики вибору оптимального місця для ліжка. Найдокладніші поради по знаходженню сприятливого місця для сну дає китайське вчення фен-шуй. Також на вибір може впливати: розташування будинку, система опалення в спальні, співвідношення з іншими предметами обстановки і навіть народні прикмети.
Вам знадобиться
  • Для того щоб прасположіть ліжко правильно, вам знадобиться:
  • -замери площі ліжка і заміри вільного простору в кімнаті
  • - план кімнати з урахуванням вже стоїть в ній меблів, особливо тієї , яка не піддається перестановці
  • - інформація про ваше числі гуа і таблиця обчислень, якщо ви збираєтеся ставити ліжко по фен-шуй для залучення грошей в будинок
Інструкція
1
Оберіть місце для ліжка з урахуванням планування кімнати. Вирішіть, які меблі ви зможете переставити, якщо буде потрібно, а яка і далі залишиться на своїх місцях. Розрахуйте з рулеткою той простір, який займають ліжко.
2
Перевірте, чи не йде протяг, особливо в зимовий час, якщо ви зібралися ставити ліжко узголів'ям до вікна.
3
Поспостерігайте, де найчастіше спить в кімнаті ваша кішка, якщо вірите в народні прикмети. Кішки лягають на ті місця, через які йде потік негативної енергії. На таку геопатогену зону ліжко краще не ставити. Собаки ж, навпаки, вибирають простір з позитивною енергією.
4
Розташуйте ліжко так, щоб бачити всіх, хто входить в кімнату, якщо ви керуєтеся радами фен-шуй. Поставте її по діагоналі до дверей або навпаки, але тільки не ізножьем до виходу. Якщо іншого варіанту немає, між ліжком і дверима поставте якусь символічну перешкоду, наприклад, тумбочку. Дивіться, щоб узголів'я ліжка вказувало на схід чи на північ.
5
Дізнайтеся своє число гуа за методикою фен-шуй для залучення грошей в будинок. Вирахуйте сприятливі напрямки для сну в таблиці. Ставте ліжко узголів'ям в ту сторону світла, що пропонується для вашого числа гуа.
Корисна порада
- Розташуйте ліжко біля стіни, якщо на ній буде спати одна людина, і відступите якесь місце від стіни, якщо ліжко для двох. Так кожному члену сім'ї буде зручніше лягати на своє спальне місце, нікого при цьому не турбуючи.
Люди сплять третину свого життя, у сні відбувається відновлення організму, тому спальня повинна була зручною, щоб забезпечувати повноцінний відпочинок. Але якщо сон не приносить розслаблення і вранці ми почуваємося абсолютно неотдохнувшімі, то можливо, справа тут в неправильному розташуванні ліжка.
Інструкція
1
Найвідоміше правило - не ставте ліжко ізножьем до дверей. Це вважається поганою прикметою, ногами вперед з кімнати виносять покійників. Та й фен-шуй теж застерігає від такого розташування ліжка, так як вночі через двері може проникати негативна енергія. Якщо раптом по іншому переставити ліжко неможливо, то щоб зменшити негативний вплив, під час сну закривайте двері. Або поставте в ногах ширму, етажерку з кучерявими рослинами, але вона повинна бути вище рівня ліжка.
2
Не розміщуйте ліжко узголів'ям до вікна, спляча людина абсолютно беззахисний і вразливий, а вікно не забезпечує повного почуття захищеності. Краще поставте ліжко узголів'ям до стіни і подалі від вікна, протяги в спальні не потрібні.
3
Не вішайте над ліжко ю ніяких громіздких, важких предметів - люстри, шафи, полиці, балки викликають підсвідоме занепокоєння і напругу.
4
Не вішайте над ліжко ю на стелі або напроти неї дзеркала. Дзеркало відображатиме енергію і направляти її назад, а сплячий людина повинна звільнятися у сні від непотрібної інформації, від поганих емоцій, від важких думок і проблем.
5
Розташуйте ліжко так, щоб лежачи на ній, ви бачили вхідні двері. Якщо це неможливо організувати, то повісьте дзеркало так, щоб бачити в ньому двері. Найсприятливіший розташування ліжка - по діагоналі до дверей. Узголів'я ліжка бажано направити на північ або восток.Еслі ліжко подружня, то забезпечте вільний доступ до неї з усіх сторін. Коли один чоловік змушений перелазити через другого, це дуже незручно, і до того ж, створює енергетичний дисбаланс. Якщо ліжко односпальне, краще поставте її для більшої захищеності в кут.
6
Якщо спальня дуже простора, то розташуйте широку ліжко далеко від стін, створіть своєрідний острівець сну. Повісьте навколо ліжка балдахін, він створить атмосферу затишку і інтимності.
7
Не полінуйтеся послідувати цим правилам і проведіть невелику перестановку, і ваш сон стане більш повноцінним, ви будете висипатися і заряджатися енергією на весь день.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wK06YWziq3A
Зверніть увагу
Ліжко обов'язково повинна бути стійкою. Круглі ліжка, водяні, ліжка на колесах - вони символізують нестабільність і хитке фінансове становище. Також ліжка необхідна спинка, бажано прямокутна.
Корисна порада
При зонуванні спальні можна використовувати подіум для спального місця. Якщо в кімнаті є ніша, можна поставити в неї ліжко.