Як збільшити радіус дії сигналізації. Як збільшити дальність дії автосигналізації.

Якщо у вас вже є автомобіль, швидше за все, ви вже не один раз замислювалися над тим, щоб збільшити радіус дії сигналізації на кілька метрів. Щоб було простіше реагувати на несанкціоноване проникнення в ваш автомобіль. Навряд чи вам самостійно вдасться вирішити це питання, тому зверніться в компанію, де ви замовляли виготовлення сигналізації. Тамтешні фахівці часто стикаються з подібними вимогами, тому намагатимуться вирішити поставлене перед ними завдання в максимально стислі терміни.
Інструкція
1
На сьогоднішній день сигналізаціями обладнають не тільки автомобілі, але і будь-які інші цінні предмети або приміщення. Зараз в моду входить вішати сигналізацію на вхідні двері, щоб у разі грабежу ви оперативно змогли захистити ваше майно, давши злодіям відсіч і викликавши міліцію.
2
Щоб збільшити дальність дії сигналізації, ретельно ознайомтеся з інструкцією із застосування. В ній є вся необхідна інформація по коректної експлуатації пристрою. Також досконально вивчіть хоча б базові основи електротехніки. Вони стануть в нагоді вам, у разі якщо доведеться видозмінювати і перепоювати електронну систему сигналізації. Більшість сигналізаційних систем має схожий принцип роботи, тому розберіться в ньому, і ви з легкістю зможете управляти різними режимами.
3
Якщо ви живете на верхньому поверсі, то напевно стикалися з проблемою управління сигналізацією з балкона. Часто вона просто не реагує на ваші дії. Щоб виправити ситуацію, не вникаючи в принцип дії сигналізації, спробуйте винести антену за межі кузова або на лобове скло. Таким чином можна значно збільшити радіус дії антени, так як сигналу не заважатимуть перешкоди у вигляді залізного кузова автомобіля і лобового скла. Якщо проблему не вирішено, купите іншу більш сучасну модель сигналізації, яка виправдає всі ваші найсміливіші очікування. Використовуйте сигналізацію за призначенням, і ви перестанете турбуватися про те, що ваш автомобіль можуть викрасти як серед білого дня, так і вночі.
4
Складно переоцінити важливість сигналізації, особливо якщо вона встановлена в банку або будь-якому іншому фінансовій установі. Адже часом від своєчасності її спрацьовування залежить цілісність вмісту банку чи магазину. Досконально вивчіть принцип роботи сигналізації, і ви станете безцінним працівником для будь-якого магазину або складу.
Власники автомобілів нерідко замислюються про те, щоб збільшити радіус дії сигналізації хоч на кілька метрів для того, щоб вчасно припинити незаконне проникнення в автомобіль. Як це можна зробити?
Інструкція
1
Зверніть увагу: всі сучасні сигналізації працюють в основному на високих частотах, тому самостійно вирішити проблему із збільшенням радіуса дальності сигналізації у вас не вийде, якщо ви не володієте спеціальними знаннями. Найкращим виходом буде звернення в сервіс або до фахівців, монтувати цю сигналізацію на вашому автомобілі.
2
Якщо у вас стара система сигналізації, яку, в принципі, не можна оновити, придбайте нову, заздалегідь обговоривши з фахівцями з монтажу всі деталі, у тому числі і бажану дальність дії передавача, і радіус прийому антени.
3
Якщо у вас поки немає можливості звернутися до фахівців або купити нову сигналізацію, почніть вашу роботу з читання підручників з електротехніки, радіолокації і програмування. Ці знання знадобляться вам в роботі за видозміною (перепаювання, перепрограмуванню і т.п.) електронної системи сигналізації.
4
Кожна антена має резонанс на певній частоті, і це залежить від довжини її полотна. На заводі-виробнику цю довжину підбирають до передавача сигналізації. Ви можете спробувати спробувати внести деякі корективи в роботу передавача або, відповідно, змінити довжину або конфігурацію полотна антени.
5
Неодмінно ознайомтеся і з керівництвом по експлуатації сигналізації, вивчіть всі базові режими її застосування. Можливо, що ви зможете збільшити радіус прийому-передачі та без тотального внутрішнього втручання в передавач або подовження антени (що, варто відзначити, може залучити і викрадачів, і хуліганів).
6
Якщо ви живете на одному з верхніх поверхів і тому ніяк не можете при необхідності «докричатися» до свого автомобіля, винесіть антену за межі кузова або прикріпити на лобове скло. Таким чином теж можна дещо збільшити радіус дії антени, тим більше що в цьому випадку проходженню сигналу ніщо не перешкоджатиме.