Як лікувати кістки на ногах.

шишки на стопах ніг найчастіше страждають жінки. Виникає недуга, як правило, з причини великої любові до високих каблуків і вузькому носі модного взуття. Також «кісточки» на ногах можуть передаватися у спадок. Тобто якщо подібним дефектом стопи страждала ваша мама, велика ймовірність, що недуга торкнеться і вас.
Вам знадобиться
  • - Ортопедичні устілки і пристосування;
  • - Фізіотерапія, мануальна терапія;
  • - Масаж;
  • - Свинячі, яловичі і курячі кістки;
  • -Лопух;
  • - Аптечний скипидар.
Інструкція
1
В першу чергу відвідайте лікаря. Він підбере для вас індивідуальні ортопедичні устілки і пристосування. Вони будуть підтримувати стопу в правильному положенні, а значить, сповільнять її деформацію.
2
Пройдіть курси фізіотерапії, мануальної терапії та масажу. Це дозволить поліпшити стан ніг і уникнути хірургічного втручання.
3
Вилікувати кістки на ногах можна за допомогою кістяного дьогтю. Щоб його приготувати візьміть свинячі, яловичі і курячі кістки. Ретельно промийте, порубаєте і покладіть у ємність, заздалегідь укопану в землю. В якості ємності краще використовувати горщик.
4
Кістки гарненько прожарити до стану кісткового дьогтю, а коли будете виймати, скажіть: «Кость кісткою лечу. Амінь ». Далі змащуйте уражені хворобою місця і вірте у покращення. Також даний рецепт ефективний при лікуванні запущеного ревматизму.
5
Приготуйте ліки для лікування кісток на ногах. У його склад входить 100 гр. подрібнених квіток кульбаби і настоянка йоду. Залийте йодом гілки і залиште на четверо діб. Для ефективного лікування ноги необхідно розпарювати і впродовж 14 днів малювати йодну сітку.
6
Ефективним засобом у боротьбі з кістками на ногах є компрес з листя лопуха і аптечного скипидару. Виберете найбільший лист лопуха, змастіть його скипидаром і прикладіть до ноги. Зверху зафіксуйте поліетиленовий пакет і вовняну тканину.
7
Компрес слід накладати на стопу і всю гомілку, причому стопа повинна отримувати більше тепла в три рази. Варто відзначити, що під вчасно процедури є ризик отримати опік, тому прислухайтеся до своїх відчуттів. Якщо ноги пече, і ви відчуваєте дискомфорт, виключіть з рецепту скипидар. Протягом трьох місяців прикладайте компрес до ніг і побачите поліпшення. Оскільки, поєднання даних компонентів сприяє нормалізації обміну речовин, компрес можна використовувати в цілях профілактики.