Як вибрати газовий котел.

Газовий котел на сьогоднішній день є найпопулярнішим типом котлів, який набувають росіяни для будинку або офісу. Народний вибір обумовлений розумним співвідношенням між ціною і якістю. Низька вартість палива ніяк не впливає на високу тепловіддачу. Словом, при наявності в приміщенні газопроводу основою опалення найчастіше стає саме газовий котел. Вибирати його слід в офіційних точках продажів, оскільки саморобні котли можуть бути небезпечні.
Вам знадобиться
  • Вибираючи газовий котел, пам'ятайте, що вам будуть необхідні:
  • - постійна наявність палива в приміщенні: зрідженого або природного газу
  • - вільне місце на підлозі або на стіні, в залежності від обраного типу котла
  • - інженерна консультація (як правило, надається безкоштовно за місцем продажу котла)
  • - послуги фахівця з монтажу
Інструкція
1
Визначтеся з тим, який саме газовий котел вам потрібен: на підлогу або настінний. Настінні котли, завдяки компактному увазі й економічною вартості, більше підходять для невеликих приміщень. Підлогові котли встановлюються в офісах або приватних будинках, котеджах.
2
Зупинивши вибір на настінному котлі, прикиньте, яка потужність роботи цієї домашньої міні-котельні вам потрібно для обігріву приміщення. Залежно від необхідної потужності вибирайте одно- або двоконтурний котел. Якщо в будинку немає димаря або вентиляційного каналу, краще брати газовий котел із закритою камерою згоряння.
3
При виборі підлогового газового котла дивіться на розмір приміщення, в якому буде встановлено цей джерело опалення. Якщо котедж або офіс середніх розмірів, для обігріву буде достатньо потужності атмосферного котла. Якщо площа велика, вибирайте наддувной котел.
4
Подивіться порівняльні характеристики фірм-виробників. Віддавайте перевагу котлу, адаптованому до погодних умов тієї місцевості, де ви живете.
Зверніть увагу
- При спаді напруги в мережі настінний загово котел може призупинити роботу-Чавунний газовий котел потрібно транспортувати дуже обережно, щоб в ньому не утворилися мікротріщини
Корисна порада
- На газовий настінний котел бажано встановити стабілізатор- Ви можете використовувати котел не тільки як джерело опалення, але і як джерело нагріву води для санітарних потреб