Як заклеїти натяжна стеля. маленький розріз натяжної стелі з пвх ремонт.

В житті трапляються різні форс-мажорні обставини. Припустимо, ви пошкодили щойно встановлений натяжна стеля. Оскільки відремонтувати його досить складно, його попросту доведеться заново переробляти, думаєте ви. Але все ж іноді ремонт натяжних стель цілком можливий.
Інструкція
1
Одним з найпоширеніших випадків пошкодження натяжної стелі є його розріз. Хоч і здається, що пошкодити стелю попросту неможливо, але такі події все ж трапляються. Але пам'ятайте, що ремонт в таких випадках можливий, тільки якщо у вас встановлені безшовні тканинні натяжні стелі.
2
В першу чергу, якщо дірочка маленька, заклейте цей отвір скотчем і викличте майстра-монтажника. Саме він зможе оцінити весь масштаб завданих збитків та підказати способи його рішення.
3
Найпоширеніший спосіб усунути розріз - це склейка плівки. При цьому необхідно підібрати плівку того ж кольору, що й стеля для того, щоб знизу не було видно шва. Можна також заклеїти дірку який-небудь оригінальною аплікацією. Якщо діра не дуже велика, в ній можна встановити освітлювальні прилади - світильник чи плафон.
4
Замість скотча підійдуть і склошпалери. Їх також можна приклеїти на місце дефекту. Після того як розріз міцно заклеєний, зафарбуйте це місце фарбою в тон стелі. Якщо ж розріз зовсім маленький, то його іноді просто зашивають капроновими нитками. Зашиту поверхню також необхідно пофарбувати в колір стелі.
5
Трохи складніше обійдеться ремонт натяжної стелі з плівки ПВХ. В цьому випадку вам необхідно знати, за якою технологією був встановлено покриття. Якщо по штапікового, то майстри відремонтують його без проблем. Якщо ж розмір в довжину не більше 20 см, то його можна буде затягнути за периметр стелі. Але якщо пошкодження досить значні, то доведеться міняти весь стелю. Так як профіль, на який кріпиться плівка, залишається той же, заплатити вам доведеться тільки за нову плівку.
6
У разі якщо на стелі стався розрив по шву полотна, тут вам невеликий ремонт не допоможе - доведеться міняти весь стелю. Розрив може статися через неякісного матеріалу, поганий зварювання або занадто великого натягу. В цьому випадку зверніться в ту компанію, яка встановлювала покриття - саме вони повинні будуть поміняти вам стелю.