Як перемістити пам'ять з одного диска на інший.

Програма Partition Magic призначена для виконання різних операцій над розділами жорстких дисків: створення та видалення розділів, редагування їх розміру, копіювання розділів, зміна розміру кластера, перетворення файлових систем та багато іншого.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма Partition Magic.
Інструкція
1
Щоб перемістити вільну пам'ять з одного логічного диска на інший, потрібно скористатися функціональністю програми Partition Magic. Знайдіть в інтернеті за допомогою пошуковика програму Partition Magic і завантажте її на жорсткий диск комп'ютера. Встановіть програму. Якщо ви не придбали Partition Magic платно, то вам нададуть певний часовий термін для вивчення можливостей програми.
2
Запустіть програму Partition Magic. Вікно програми ділиться на три основні області: меню управління у верхній частині, панель задач і опцій зліва і основна область, в якій відображаються ваші жорсткі диски і їх розділи. Натисніть на напис Resize a partition в панелі завдань зліва. Виберіть розділ, розмір якого необхідно збільшити. Далі програма запропонує вам вказати розділ, за рахунок якого буде відбувається перетворення - тобто звідки програма «відріже» вільну пам'ять.
3
Вкажіть розмір відокремлюваною області розділу, потім у наступному вікні натисніть кнопку Finish. Перед натисненням цієї кнопки ви можете повернутися назад і змінити налаштування. Однак врахуйте, що ви не можете вказати відокремлюване вільне місце більше того, яке реально присутній (і вільно) на розділі-спонсора. Також варто відзначити, що при покупці нового вінчестера вказується, наприклад, розмір 1 Тб, а насправді на комп'ютері буде доступно близько 900 Гб.
4
Натисніть кнопку Apply, щоб програма почала свою роботу. Partition Magic попросить про перезавантаження комп'ютера, щоб внести зміни в структуру розділів жорсткого диска. Зробіть це і почекайте результатів виконання. Як тільки комп'ютер перезавантажиться, всі операції будуть повністю виконані.