Як отримати шоколадний колір волосся. Як отримати колір волосся молочний шоколад.

Якщо ви вирішили, що настала пора змінити зовнішній вигляд, ви можете спробувати поекспериментувати з кольором волосся. Мрія багатьох - красивий шоколадний відтінок. Чи можливо плучілось такий колір без відвідування перукарні?
Інструкція
1
Домогтися приємного шоколадного кольору волосся в перший же раз буває нелегко, особливо власницям темної шевелюри. Якщо ви хоч скільки-небудь сумніваєтеся в успіху спроби отримати потрібний відтінок, зверніться до професіоналів. Адже жодна фарба не гарантує, що колір вашого волосся стане в точності таким же, як у моделі, зображеної на коробці. Тим більше, що шоколадний колір має безліч різновидів.
2
Продумайте, який саме відтінок шоколаду піде саме до вашого образу. Якщо у вас від природи світле волосся, то ви вже з першого разу можете добитися того кольору, який побажаєте - від теплого молочного до холодного гіркого. Шоколадний колір ідеально підійде дівчині зі смаглявою шкірою і зеленуватими або карими очима, але пам'ятайте, що макіяж повинен бути яскравим, інакше обличчя буде виглядати блідо і невиразно. Якщо ви від природи брюнетка, можливо, ваше волосся просто стануть більш темними, а тонких відтінків досягти не вдасться.
3
Уважно підійдіть до вибору фарби для волосся. Адже саме від обраного засобу залежить успіх вашої задумки. Якщо ви хочете отримати чистий колір без рудих і вогненних відтінків, вибирайте фарбу переважно холодних тонів темного або гіркого шоколаду. Наприклад, використовуйте фарбу Palette XXL 89 "Горький шоколад" або можна використовувати Schwarzkopf "Essential Color" «Горький шоколад» 270.
4
Якщо ви віддаєте перевагу колір молочного шоколаду, можливий вибір - Garnier Nutrisse Шоколадна карамель 535. М'який колір дуже підійде юним карооким дівчатам. Також можна використовувати фарбу L'Oreal Шоколад Casting Creme Gloss 535.
5
Яку б фарбу ви не вибрали, строго дотримуйте інструкції. Зрозуміло, фарбувати потрібно тільки чисті волосся. Шоколадний колір буде добре виглядати тільки на здорових, блискучих і зволожених волоссі.