Як зробити модну чоловічу зачіску.

Хоча багато жінок впевнені, що модна зачіска - тільки їх привілей, чоловіки теж прагнуть стежити за своїм зовнішнім виглядом і регулярно відвідують салони-перукарні. Як вибрати модний чоловічий зачіску, і чи можна зробити її в домашніх умовах?
Інструкція
1
Визначтеся з тим, яка зачіска більше підійде до вашого вигляду, будь то строгий діловий стиль або яскрава неформальний одяг. У світі моди зараз популярні або дуже короткі, або довге волосся. Не бійтеся експериментувати, адже зачіску завжди можна виправити.
2
Якщо ви віддаєте перевагу коротку стрижку, то з нею у вас буде набагато менше клопоту, крім того, її дуже просто буде зробити вдома за допомогою машинки для стрижки. Візьміть машинку, виберіть відповідну насадку, визначте довжину волосся і форму майбутньої зачіски, потім можна приступати до дій. Чоловік з короткою стрижкою має діловий відповідальний вид, проте за коротким волоссям теж потрібно доглядати. Ознайомтеся з основними прийомами укладання волосся, після миття нанесіть на волосся гель або пінку і просто розчешіть їх у потрібному вам напрямку. Зробити укладку дуже неважко, а проявлена фантазія допоможе вам створити оригінальний індивідуальний образ.
3
Любителі довгого волосся зіткнуться з куди більшими труднощами. Кожна зачіска підійде тільки до певного типу особи, однак чоловік може дозволити собі невеликий хаос на голові. Наприклад, нерасчесанние волосся сьогодні - віяння моди.
4
Порадьтеся з перукарем про те, яка стрижка і укладання вам більше підійде, чи варто робити мелірування або фарбувати волосся. У моді зараз натуральні кольори, тому якщо ви прийняли рішення про забарвлення, вибирайте колір на один тон темніше або Ветли вашого власного волосся.
5
При виборі зачіски враховуйте ваш стиль життя і сферу діяльності. Якщо ви дуже зайняті на роботі, доглядати за довгим волоссям буде ніколи, а неприбрані волосся створять репутацію неакуратне людини. Люди творчих професій, навпаки, воліють максимальну свободу у виборі свого зовнішнього вигляду, а зачіска - це ще один спосіб підкреслити оригінальність мислення.