Як зшити весільну шубку.

Якщо день одруження призначений на зимовий час, просто необхідно подбати про те, щоб нареченій було тепло. Допомогти в цьому може весільна шубка. Вона прикрасить білосніжне плаття і відмінно захистить від холоду. Чи можна її зробити своїми руками?
Інструкція
1
Подумайте про те, яка шубка найбільше підійде до обраному платтю. Традиційно це біла накидка з штучного або натурального хутра. Можна замовити її у весільному салоні, але можна і зшити самостійно. Колір вироби не обов'язково повинен бути білим. Світло-сірий і навіть бежевий непогано доповнять білосніжне плаття.
2
Підберіть необхідний матеріал. В першу чергу, виберіть хутро. Для недорогий шубки підійде хутро кролика або штучний. Також вам знадобляться нитки, голки для швейної машинки №80-100, сантиметрова стрічка, гудзики потрібного кольору, ножиці, лінійка, крейда або сухе господарське мило, наперсток. Також продумайте, з чого ви будете робити підкладку.
3
Зніміть мірки з майбутньої нареченої. Вам знадобиться знати обхват грудей, довжину плеча, довжину руки, загальну довжину вироби.
4
Складіть викрійку і перенесіть її на хутро за допомогою кальки. Для складання викрійки можна звернутися в ательє. Хутро - матеріал не для починаючої швачки, і краще не ризикувати.
5
Розкроїте хутро, враховуючи при цьому напрямок ворсу. Розкроювати хутро потрібно тільки з виворітного боку, розрізати при цьому можна тільки саму основу, хутро чіпати не можна. Після розкрою пройдіться по швах маленькою щіточкою, щоб зчистити ворсинки.
6
Сшейте виріб, потім пришийте підкладку. Краще всього використовувати «шов встик», Стачать зрізи зигзагоподібної рядком. Слідом пришийте гудзики, зробіть і обробіть петлі.
7
Приміряйте вийшла шубку. Краще відразу міряти її на плаття, щоб побачити, як вони будуть виглядати разом. Коштувати виріб, зроблене своїми руками, буде набагато менше, ніж куплене в салоні, а виглядати вона може навіть краще. Звичайно, пошив своїми руками займе чимало часу і зажадає зусиль, але ви переконаєтеся, що результат того вартий.