Як відкрити гостьову візу.

Віза - це офіційний дозвіл на в'їзд в ту чи іншу країну. Віза може бути діловий, дипломатичної, транзитної, а якщо ви відправляєтеся в країну на запрошення друзів родичів або турфірми, то вам знадобиться гостьова віза. Як її відкрити?
Інструкція
1
У першу чергу, приймаюча сторона, тобто ваші друзі або родичі, що знаходяться за кордоном, повинні скласти та надіслати вам запрошення в країну. Також як запрошення може виявитися путівка від туристичної фірми. Тим самим вони гарантують, що ви, перебуваючи на території іншої держави, будете дотримуватися всі правила і закони. Саме тому в отриманні цього типу візи відмовляють тільки в 5% випадків. Гостьова віза не дає права на роботу всередині країни і видається, як правило, строком не більше ніж на рік.
2
Підберіть наступний пакет документів: діючий закордонний паспорт, фотографії потрібного зразка, запрошення. Це найзагальніші документи, необхідні в шенгенських країнах. Якщо ж ви, наприклад, збираєтеся виїжджати в США або Канаду, вам доведеться зібрати документи, що підтверджують ваші зв'язки в Росії: свідоцтва про володіння майном, свідоцтво про шлюб і про народження дітей, довідки з місця роботи.
3
Заповніть анкету мовою приймаючої країни або англійською. У ній вказуються паспортні дані заявника, мета прибуття в країну, термін знаходженні в ній, адреса. Це можуть бути готелі або будинок друзів, які запросили вас. Також вкажіть інші діючі візи і їх термін. Якщо ви отримуєте гостьову візу до Німеччини, то ви автоматично маєте право відвідати будь-яку іншу шенгенську країну без оформлення додаткових документів. До анкети потрібно докласти фотографію 3х4 на білому тлі.
4
Сплатіть в'їзну мито. Суму і банк вам назвуть в консульстві.
5
Якщо цього вимагає приймаюча країна, пройдіть співбесіду. Наприклад, при в'їзді в Америку, ніякі документи не допоможуть вам отримати візу, якщо ви не зумієте переконати співробітника консульства в тому, що не збираєтеся залишитися в країні назавжди. Особливі труднощі можуть виникнути у молодих незаміжніх дівчат, у яких великий шанс зустріти майбутнього чоловіка за кордоном.