Анкета для візи до Іспанії: Як її заповнювати.

Для отримання візи в Іспанію, як і в будь-яку іншу країну, дуже важливо правильно заповнити анкету. Існує чимало тонкощів і нюансів, незнання яких може привести до втрати зайвого часу, а то і взагалі відмови в отриманні візи. Про що необхідно знати, заповнюючи анкету?
Інструкція
1
Заповнюйте анкету на мові країни поїздки (тобто на іспанському) або на міжнародному англійською. Заповнювати найкраще, набравши текст на комп'ютері. Можна написати і від руки, але в цьому випадку текст повинен бути максимально розбірливим.
2
До анкети прикладіть фотографію розміру 3х4, виконану на білому фоні. До фотографій пред'являється велика кількість вимог, повний список можна подивитися на даному сайті: http://www.netherlandsvac-ru.com/russian/photograph.aspx У всіх шенгенських країнах фотографії повинні робитися по одному стандарту, тому дані для в'їзду в Нідерланди співпадуть з іспанськими. Також про те, які повинні бути фотографії, зазвичай знають в ательє. Вам просто потрібно вказати, до якого документу вам потрібно фото.
3
Все паспортні дані вносите строго по закордонному паспорту. Заповнювати їх потрібно латиницею, враховуючи транскрипцію. При цьому пропускайте букви Ь і виданню, дефіси і апострофи, вони заміни не мають. Після заповнення ретельно перевірте внесену інформацію. Будь-яка невідповідність анкетних даних і даних системи може привести до відмови в отриманні візи.
4
Складіть маршрут поїздки. Якщо ви припускаєте зупинятися в декількох готелях, проконсультуйтеся у фахівців консульства. В деяких випадках потрібно перераховувати все, називати адреси та інші реквізити кожного готелю, вказувати термін проживання у всіх по черзі і прикладати броні.
5
Вкажіть інші візи і термін їх дії. В даному випадку потрібно записувати тільки візи шенгенських країн, інші, наприклад Туреччина, консульство Іспанії не цікавлять, але взагалі це питання краще теж уточнити, так як правила можуть і змінитися.
6
Після заповнення анкети не забудьте поставити підпис і його розшифровку. За неповнолітнього повинні розписуватися обоє батьків. Фотографія дитини також необхідна.
Як би вам не хотілося швидше опинитися на піщаних пляжах Іспанії, без оформлення відповідних документів і візи , ви навряд чи зможете здійснити це бажання. Ну, якщо тільки ви потрапите на територію Іспанії нелегальним гастарбайтером. Але це вже мало схоже на відпочинок вашої мрії, чи не так?
Інструкція
1
Пам'ятайте, що рішення про надання вам візи приймає Посольство Іспанії, а туроператор тільки передає вашу заявку і документи. А в перелік обов'язкових документів входять: угоду про захист персональних даних, які ви надаєте туроператору; анкета, дані якої використовуються за прямим призначенням менеджерами турагентства при заповненні іспанської анкети. Процес відбувається таким чином: спочатку ви повинні заповнити персональну анкету російською мовою в тому туристичному агентстві, куди ви звернулися, і лише потім вона пройде переклад на іспанську; паспорт, фотографія 3,5х4,5;
2
Візьміть довідку з місця роботи та довідка з банку про стан вашого рахунку та про відсутність у вас заборгованості по кредиту.
3
Заповніть іспанську анкету і підпишіть її на останніх сторінках.
4
Можна, але не є обов'язковим, докласти спонсорський лист в друкованому вигляді.
5
Оформляється віза в термін від 10 робочих днів. Вартість оформлення залежатиме від того, за скільки днів до поїздки ви почнете готуватися до неї і збирати необхідні документи.
6
Якщо ви подбали про це більш ніж за 21 день до від'їзду, то це обійдеться вам приблизно в 3 500. Якщо за 11 - 20 днів, то сума зростає до 4 000. І чим довше ви тягнете з подачею документів, тим більше грошей вам доведеться витратити.
7
Якщо вам не хочеться витрачати час на заповнення анкети безпосередньо в офісі туроператора, то є можливість скачати необхідну анкету для отримання візи зі спеціалізованого сайту візового центру Іспанії. І заповнити її в домашніх умовах, а до туроператора прийти вже з готовою анкетою. Це істотно скоротить кількість витраченого часу.