Як зробити силовий тренажер.

Щоб займатися силовими тренуваннями, абсолютно необов'язково витрачати гроші на абонемент в спортзал або купувати дорогі тренажери. Прекрасний апарат для фізичних вправ можна зробити своїми руками.
Інструкція
1
Підберіть відповідне місце для установки саморобного тренажера. В квартирі для нього може не вистачити місця, а ось дачну ділянку стане прекрасним виходом.
2
Зберіть необхідні матеріали. Вам знадобляться рейки, стругані дошки, бруски, кругляк а також водостійка фанера. Крім цього, будуть необхідні болти з гайками, шайби, оцинковані куточки. Також заготуйте матеріал для сумок, в які будете складати вантаж.
3
Встановіть розміри заготовок. Зробіть 2 бічні рами з струганих дощок 1600x550 мм - основу для майбутнього тренажера. Зберіть горизонтальну частину у вигляді міцної лави. Деталі з'єднайте з допомогою рубки впівдерева, проклейте поверхні і скріпіть конструкцію болтами. Зберіть вертикальний каркас і з'єднайте з горизонтальною основою. Скріпіть каркас металевими куточками.
4
Встановіть пристрій для тренування ніг. Воно являє собою маятник з прикріпленою поперечної штангою, приєднаний до каркаса шарнірами. Піднімаючи ногами і опускаючи пристрій, ви будете тренувати ножні м'язи.
5
До вертикальної частини снаряда прикріпіть троси і підвісьте вантаж. Як вантаж використовуйте сумки з піском або гравієм, зшиті з парусини або брезенту. Зауважте петлі для ручок. При підйомі вантажу з положення лежачи на лаві зміцнюються м'язи рук і спини.
6
Загрунтуйте дерев'яні деталі і пофарбуйте їх. На круглі бруски ножного тренажера зробіть чохли з пеноматериала, щоб не натерти ноги під час тренування. На горизонтальне підставу також зробіть чохол або покладіть спортивний мат, щоб було зручно займатися лежачи.
7
Встановіть вставну полку для тренування м'язів преса. В результаті збірки вийшов багатофункціональний снаряд, який допоможе вам натренувати різні групи м'язів. Перед початком тренування переконайтеся, що конструкція досить міцна і безпечна.
Оточені суєтними справами, ми рідко знаходимо час для себе коханих. Приготування їжі, годування діток, прибирання ... Заняття в спортзалі здаються недозволеною розкішшю і в плані часу, і в плані грошей. Та й купити додому спортивні тренажери дозволить собі не кожен. Вихід є, потрібно лише уважно придивитися до того, що оточує нас вдома.
Інструкція
1
Основний спортивний снаряд на фітнесі - це гантелі. Спробуємо знайти заміну їм. Найчастіше в цих цілях використовують пластикові пляшки, наповнені водою. Але у таких снарядів є 2 недоліки - їх незручно тримати і вода в пляшці постійно зміщує центр ваги, що заважає тримати потрібний ритм. Вихід - взяти невеликі пляшки і насипати в них пісок, сіль або рис. Сіль значно важче води, а значить і гантель з тим же вагою можна зробити меншого розміру.
2
Гімнастичний ролик, який допомагає в спортзалі качати м'язи преса і спини, цілком можна замінити качалкою. Щоб вона крутилася вільно, її кони потрібно вставити в пластикові або металеві трубки більшого діаметра. Займатися з таким тренажером просто: сядьте на коліна на підлогу, поставте ролик-качалку перед собою і, напружуючи м'язи преса, покотилися її вперед, а потім також поверніться у вихідне положення.
3
Справжній гімнастичний обруч досить важкий. Чим більше вага обруча, тим сильніше його масажне дію, тим більше опрацьовуються м'язи живота. Купіть звичайний обруч, розріжте його і засипте всередину той же пісок, рис або сіль. Потім з'єднайте кінці і акуратно замотайте ізолентою. Коли почнете крутити, не дивуйтеся появи синців. Це нормально. З часом шкіра на животі прийде в тонус, судини зміцняться, і синці більше з'являтися не будуть.
4
Пристосуйте під гімнастичну лаву диван або кушетку. Встаньте до неї спиною, обіпріться руками, лікті заведіть назад. Повільно опускайтеся і піднімайтеся, згинаючи і розгинаючи руки. Це так зване зворотне віджимання, яке дуже ефективно опрацьовує м'язи рук. Якщо ви підставите під ноги табуретку, то ефективність вправи зросте в рази.