Як відкрити скляну банку. трісне чи скляна банка в морозилці.

Відкривати скляні банки, не пошкоджуючи їх, вміє кожна жінка. Але іноді здійснювати цю операцію доводиться і чоловікам. Щоб успішно відкрити банку з першого разу, спочатку ознайомтеся з рядом нескладних прийомів.
Інструкція
1
При наявності будь-яких наклейок, термоусадкових оболонок навколо краю кришки, зніміть їх. Обов'язково вимийте банку холодною водою без застосування миючих засобів.
2
Ретельно витріть насухо як банку, так і свої руки рушником. Чи не застосовуйте для сушки поверхні банки будь-які джерела тепла, щоб у ній не підвищився тиск, а також щоб не зіпсувалися знаходяться в ній продукти.
3
Міцно (але не надто сильно, щоб не розчавити) обхопіть банку лівою рукою. Вона при цьому повинна стояти на рушник, розташованому на столі. Ніколи не відкривайте банку, тримаючи її на вазі. Правою рукою поверніть кришку, і банку відкриється.
4
Якщо відкрити банку цим способом не вдалося, спробуйте при відкриванні утримувати кришку не "голою" рукою, а через сухий рушник. Утримувати тим же способом не кришку, а саму банку не рекомендується.
5
Ніколи не затискайте банку, використовуючи для цього будь-які тверді предмети. Навіть якщо вона не буде пошкоджена під час затиснення, то може тріснути від додаткових зусиль, які ви будете докладати під час відкривання.
6
Іноді попадаються дуже міцно закручені скляні банки. Якщо вам довелося відкривати саме таку, візьміть консервний ніж, і з його допомогою обережно злегка підніміть кришку в декількох місцях. Після цього зняти її, використовуючи описані вище прийоми, буде легше.
7
Відкривши банку, тут же наверніть на неї кришку назад, злегка закрутіть (надалі знімати її буде дуже легко), після чого або поставте на стіл, якщо прийом їжі планується прямо зараз, або в холодильник (навіть якщо в герметичному вигляді вона до цього зберігалася без холодильника). Ні в якому разі не використовуйте для цього морозилку, інакше банку трісне.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що терміни зберігання продукту, що знаходиться в банку, до і після її розтину розрізняються. Зазвичай вони зазначені на етикетці. Якщо у банки є хоча б ледь помітна тріщина, не вживайте її вміст.