Як усунути текти з бачка.

Несправний унітаз може принести чимало клопоту своєму господареві. Найчастіше зустрічається така проблема, як текти з бачка. В цьому випадку необов'язково телефонувати в службу ремонту і викликати сантехніка - можна впоратися самостійно.
Вам знадобиться
  • наждачний папір, гайки, мотузка, ганчірки (мішковина).
Інструкція
1
Зніміть кришку, загляньте в бачок і перевірте, наповнений він водою. Якщо в бачку є вода, але клапан не закритий, це може привести до перетікання води в переливну трубу. Це і є причина того, що бачок тече. Для усунення несправності слід обстежити штангу і поплавок і по-можливості налаштувати їх. Якщо штанга налаштуванні не підлягає, доведеться міняти поплавок.
2
Подивіться, чи немає в поплавці води. В цьому випадку також доведеться купувати нове поплавковое пристрій.
3
При рівні води нижче позначки переливної труби, бачок текти не повинен. Якщо ж триває підтікання, значить справа в поганому приляганні клапана до отвору зливу. Щоб це виправити, підчистити поверхню отвори за допомогою наждачного паперу.
4
Не забудьте перед лагодженням перекрити воду і видалити її з бачка. Отцентруйте клапан і перевірте, чи продовжується текти. Якщо це не допомогло, знадобиться зміна клапана зливного отвору.
5
Якщо причиною поломки є недостатнє прилягання груші до отвору, то потрібно замінити стару грушу. В процесі експлуатації груша може втрачати потрібний вид, зморщуватися, стискатися або перекошуватися. Ще один варіант: туго набити стару, деформовану грушу ганчірками, клоччям або синтетичними мотузками, щоб відтворити її початкову форму.
6
При набиванні груші дотримуйте акуратність - недбало набитий наповнювач здатний випасти і закрити же¬лоб водорозподілення. Якщо груша має правильну форму, а слив все одно закривається погано, утяжелить її. Можна використовувати великі гайки, які слід нанизати на тягу.
7
При витоку води внаслідок корозії сідла (тоді на ньому можна побачити ньому нарости), необхідно зняти грушу і використовуючи наждачний папір, усунути іржу з поверхні сідла. При відсутності наждачного паперу можна використовувати гострий ніж.