Як дати ім'я файлу.

Кожен документ, що зберігається в пам'яті комп'ютера або іншого цифрового пристрою, має свою назву. Завдяки цьому користувачі можуть швидко шукати файли і легко орієнтуватися в віртуальному просторі пристрою. Базові знання з того, як дати ім'я файлу, служитимуть вам ще дуже довго, досить лише вивчити кілька відомих і простих способів.
Інструкція
1
Для того щоб дати назву безіменному файлу, або перейменувати старе ім'я на нове, клікніть по ярлику файлу правою кнопкою миші. Перед вами виникне командний список. Знайдіть в нижній частині списку команду «Перейменувати». Клацніть по ній. Після цього назва під іконкою файлу виділиться, немов маркером. Також, на початку назви, з'явиться миготливий курсор. Далі вам потрібно ввести на клавіатурі будь-яке відповідне ім'я і натиснути клавішу "Enter" (на мишці - ліву кнопку).
2
Ім'я краще писати латинськими буквами, англійською мовою. Це забезпечить нормальне подальше відкриття і функціонування файлу при його перенесенні на знімні носії - лазерні диски, флеш-накопичувачі і дискети. Також назви документів будуть прекрасно відображатися в інтерфейсі мобільного телефону, персонального комп'ютера, ноутбука, нетбука та інших портативних пристроїв, при їх обміні по бездротових високошвидкісних каналах Bluetooth. Латинські назви, на відміну від тих, що написані на кирилиці, добре відображаються в локальній мережі інтернет - браузері, електронною поштою, при завантаженні файлу на веб-сайт і назад з нього.
3
Якщо ви працюєте в текстовому, фото- або відео- редакторі, мультимедійної програмі по створенню слайд-шоу і презентацій, в таблицях Excel і з іншим софтом, то вам просто необхідно знати, як дати ім'я файлу з внутрішнього службового вікна програми. Для цього перейдіть у верхній рядок меню. Далі знайдіть першу вкладку «Файл». Відкрийте її. Висунеться список команд. Клікніть «Зберегти як», після чого з'явиться нове вікно з такою ж назвою. Перейдіть в нижню частину вікна. В поле «Ім'я файлу» напишіть майбутнє назва вашого документа. Далі, в нижньому рядку, задайте тип файлу і клацніть кнопку «Зберегти». Після цієї процедури ваш файл знайде свою назву.
Зверніть увагу
Не використовуйте в назвах файлів символи, вони просто не будуть відображатися, крім знаків «-» (тире) і «_» (риски-пробілу).