Як закладати мазь в очі. Як закладати очну мазь дитині.

Багато з нас звикли, що для лікування різних захворювань очей застосовують в основному очні краплі. Однак досить часто лікарі призначають і застосування мазей. Вони більш ефективні, оскільки довше затримуються в кон'юнктивальної порожнини, отже, роблять більший лікувальний вплив на очей.
Вам знадобиться
  • - мазь,
  • - скляні палички,
  • - ватяний тампон.
Інструкція
1
Найпоширеніший засіб - тетрациклінова мазь для очей, яку призначають при різних інфекційних захворюваннях, запаленнях оболонки ока і т.п. Якщо лікар рекомендував вам застосовувати як краплі, так і мазь, то процедуру завжди починайте з крапель. Тільки через дві-три хвилини переходите до закладання мазі. Мазь для очей закладається досить просто, вам навряд чи знадобиться чиясь допомога.
2
Для процедури закладання мазі вам знадобиться сама мазь, спеціальні, куплені в аптеці скляні палички-лопатки і ватяний тампон. Скляні лопаточки попередньо потрібно прокип'ятити, щоб виключити можливість потрапляння на них будь-яких мікробів. Якщо у вас вражені захворюванням обидва ока, обов'язково користуйтеся окремої паличкою для кожного з них.
3
Візьміть скляну лопатку правою рукою і видавіть на її плоску частину невелику кількість мазі з тюбика. Підійдіть до дзеркала злегка відтягніть нижню повіку пальцем лівої руки. Легкими рухами накладіть на слизову оболонку мазь за допомогою скляної лопатки. Повільно відпускайте нижню повіку, акуратно закрийте очей і звільніть кон'юнктівную порожнину ока від палички.
4
Відкладіть паличку, візьміть ватяний тампон і з його допомогою легкими круговими рухами зробіть ніжний масаж очі. Такий легкий масаж протягом 30 секунд сприяє рівномірному розосередженню мазі по всій оболонці і прискорює всмоктуваність застосовуваного лікарського засобу.
5
Для лікування деяких захворювань використовують не тільки мазь під очі, але і масаж очних повік з маззю. Він дуже просто робиться самостійно, без сторонньої допомоги. На лопатку наберіть трохи мазі і легкими рухами втирайте лікарський засіб в край століття, рухаючи паличку зліва направо по всій довжині століття протягом декількох секунд. Стерильним марлевим або ватним тампоном зніміть надлишки мазі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YJXOABkoHFE
Зверніть увагу
Періодичність процедур і показання до застосування тієї чи іншої мазі обов'язково уточніть у свого лікуючого лікаря, не займайтеся самолікуванням.