Як заклеїти лобове скло. Як заклеїти трешіна на лобовому склі машини.

Досить часто відбуваються ситуації, коли автомобіль в процесі експлуатації отримує пошкодження. Особливо часто страждають передній і задній бампери, ну і звичайно ж лобове скло. Багато автолюбителів намагаються відремонтувати його своїми силами і постійно радяться один з одним, чим же можна заклеїти тріщини на ньому.
Вам знадобиться
  • клей;
  • скотч
Інструкція
1
Перед тим як зайнятися саморемонт оцініть складність пошкодження. фахівці рекомендують самостійно виправляти пошкодження, якщо вони не перевищують 30-40%. У всіх інших випадках необхідно звертатися в спеціалізовані майстерні та технічні центри.
2
Один з найпростіших способів - заклеїти тріщину або відкол звичайним скотчем. Тільки робити це потрібно дуже акуратно, щоб він не дав Замятін і не зіпсував весь зовнішній вигляд скла, а також для того, щоб він міг виконувати свої захисні функції.
3
В деяких випадках для більш міцної захисту під скотч спочатку прокладають папірець найкраще брати дуже тонку, типу цигаркового. необхідно це для того, щоб місце склеювання не впадало в очі.
4
Щоб тріщина не розходилася далі, ремонт скла починають із просвердлювання по краях пошкодження. Після цього потрібно його заклеїти. Зробити це можна за допомогою спеціального рідкого прозорого клею. Як правило, він являє собою рідкий полімер. Який обов'язково потрібно просушити ультрафіолетовою лампою. Потім всю конструкцію потрібно акуратно зашкуріть, щоб уникнути появи зайвих опуклостей на поверхні лобового скла.
5
Можна також для склеювання скористатися клеєм, який в народі називається "рідкі цвяхи". Головне - вибрати такий тип даної речовини, щоб він був прозорим. Клеїти звичайно ж потрібно дуже акуратно. Якщо клей розтечеться, то патьоки прибирати необхідно негайно. Інакше ви ризикуєте отримати некрасиві плями, на які до того ж постійно буде прилипати пил і бруд.
Корисна порада
Перед початком всіх ремонтних робіт обов'язково очистіть, знежирте і просушіть скло. Це необхідно, щоб ремонт можна було провести більш якісно.