Як замінити лічильник води. Як самому замінити лічильник води.

Лічильник води зручний засіб економії домашнього бюджету, оскільки всім відомо, що тарифи по витраті води фахівці водоканалу списують буквально зі стелі і природно, що вони ні разу не відповідають справжньому стану. Але на жаль, якість нашої води таке, що лічильники нерідко виходять з ладу. Як поміняти лічильник води самостійно?
Вам знадобиться
  • - розвідний ключ;
  • - сітчастий фільтр.
Інструкція
1
Купіть новий лічильник води.
2
Вимкніть воду в квартирі.
3
Повністю розберіть трубу аж до самого поламаного лічильника, вийміть його.
4
Встановіть перед вхідним отвором лічильника сітчастий фільтр.
5
Встановіть в водопровідну трубу новий лічильник води і послідовно відновіть всю розібрану водопровідну трубу.
6
Відкрийте воду, перевірте всю водоводні систему на предмет наявності витоків, якщо такі виявляться, замініть прокладки в точках протікань.
7
Узаконьте встановлений вами лічильник в наглядових органах водоканалу.
Зверніть увагу
Лічильники для гарячої та холодної води конструктивно розрізняються, тому ні в якому разі не можна заміняти лічильник холодної води лічильником гарячої води і навпаки. Контролери зовсім не зобов'язані тільки при наявності правильно закручених гайок і шайб узаконити встановлений вами лічильник.
Корисна порада
Сітчасті фільтри убезпечать ваш лічильник від попадання в нього зварювальної окалини, яка нерідко зустрічається у водопровідній воді. При заміні лічильника води постарайтеся не переплутати вхідні отвори лічильника, інакше він почне відраховувати кількість води в зворотну сторону і не буде затверджений наглядовими органами. При проведенні процедури узаконення встановленого вами лічильника контролери водоканалу відмовлять вам в узаконенні на підставі того, що ви встановили новий лічильник не тієї фірми або не тієї ГОСТу, та й взагалі ви не повинні були міняти лічильник самостійно. Тому перш ніж провести процедуру заміни лічильника, уточніть в міському каналі, чи можете ви взагалі самостійно його міняти і прилад який у цьому випадку фірми краще придбати.