Як вставити пластикове вікно. Як вставити самим пластикові вікна.

Пластикові вікна стали невід'ємною частиною сучасного вигляду будинків. Вважалися раніше розкішшю, пластикові вікна зарекомендували себе як краща альтернатива дерев'яним вікнам. Процес установки вікна з ПВХ не складний, але вимагає певного рівня майстерності.
Інструкція
1
Установка вікна починається з виміру віконного прорізу. Нехай вас не дивує, що потрібно точно обміряти ширину і висоту і врахувати всі відхилення. Технологія будови будинків далека від досконалості, тому нерідкі випадки великих відхилень, що перевищують всі допустимі норми. За результатами цих вимірювань роблять сам віконний профіль. Виходить, що кожне пластикове вікно унікально.
2
Коли розміри зняті і профіль виготовлений, приступають до наступного етапу - демонтажу старого вікна. Вікно потрібно видалити акуратно, не розколів стекла. До того ж не забувайте, що з вікна нічого не повинно випасти на голову перехожим. Коли вікно демонтовано, проріз зачищають, прибирають бруд і пил.
3
Далі слід сам процес установки. Встановлюють пластикові вікна двома способами: або за допомогою дюбелів, або за допомогою монтажних пластін.Установка за допомогою дюбелів (будівельних шурупів). На рівні петель у віконній коробці акуратно висвердлюють отвори і як слід зачищають, щоб не допустити корозію і деформацію. У ці отвори вставляють шурупи і прикручують ними віконну коробку до віконного проёму.Установка із застосуванням монтажних пластин. Ці пластини прикріплюють до місця розташування запірних вузлів, відступивши від внутрішнього кута вікна 15 мм.
4
Наступний етап - герметизація швів. Як зовнішніх, так і внутрішніх. Цей етап дуже важливий і від нього залежатиме, наскільки вікно буде тепло- і шумонепроніцаемим. Герметизація проводиться за допомогою монтажної піни або пароізоляційних стрічок. Але частіше і тим і іншим разом.
5
Залишилося очистити всі отвори від пилу, захистити петлі пластиковими пробками, а вентиляційні отвори заглушками.
Зверніть увагу
На даному етапі фахівець компанії приїжджає на місце, де планується вставити пластикові вікна. Він визначає висоту і ширину отвору, а також ступінь складності монтажу, яка залежить від поверху, типу будинку (цегляний або панельний), рівня викривлення прорізів вікна і пр. Перед тим, як вставляти пластикові вікна, з нової системи знімають стулки.
Корисна порада
Виберіть вільний час, коли вам буде зручно вставити пластикові вікна, і зробіть підготовчі роботи. Для цього, зніміть стулки вікон з петель, а якщо маються глухі частини, необхідно вийняти склопакет і зробіть отвори по периметру рами для кріплення вікон за допомогою анкерів. Отримати неймовірну насолоду від руйнування своїх старих, досить обридлих старих вікон, може лише бажаючий відчути весь цей кайф.