Як заплести дві косички.

Саме ця зачіска асоціюється зі шкільної деколи, хоча сучасні школярки майже ніколи її не носять. Через цю асоціації дві косички іноді заплітають, щоб здаватися молодшим. Створити такий шедевр на голові без сторонньої допомоги складно, але постаратися варто.
Вам знадобиться
  • Дві гумки і два банта;
  • Щітка або гребінь;
  • Плоска гребінець;
  • Зеркало.
Інструкція
1
Розчешіть волосся гребенем або щіткою. Розділіть на прямий проділ плоскою гребінцем. Одну половину відразу зберіть в гумку і залиште. Другу розчешіть ще раз, щоб додати напрям.
2
Встаньте перед дзеркалом, щоб контролювати свої дії. Розділіть половину на три пасма. Крайню справа проведіть над середньою і під крайньою зліва. Тепер другу (щойно вона була середньою) проведіть так же: над новою середньої і під крайньою зліва. Так сплетіть всю косу, залишивши на кінці невеликий (7-15 см) хвостик. Перев'яжіть його гумкою.
3
Розпустіть іншу половину волосся, розчешіть, надайте напрямок і розділіть на три пасма. Постарайтеся почати плетіння другий коси симетрично першою. На кінці аналогічно перев'яжіть гумкою.
4
Сплести коси ідеально рівно і симетрично у вас не вийде. Тому на початок кожної надіньте банти. Розправте їх так, щоб компенсувати нерівність кіс, якщо вони вийшли нерівними.
5
Варіант кіс: можна зробити не прямий проділ, а «зигзагом». Самостійно його зробити вам не вдасться, тому попросіть про допомогу друга або зверніться до фахівця.
6
Припустимо і косий проділ або зміщений в сторону. Такий варіант підходить, якщо у вас кругле обличчя або вас «пробачить» прямий проділ. В цьому випадку коси неминуче будуть ассимметричность і по розташуванню, і за розміром.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vluJ2FMnmf4
Зверніть увагу
Зачіска в дві коси не вийде, якщо у вас стрижка «каскадом» або подібна, тобто волосся різної довжини. Короткі пасма будуть вибиватися з коси і додадуть неакуратний вигляд.