Як запустити машину в мороз.

Справна машина повинна заводитися в будь-який мороз. Найпоширенішою причиною проблеми холодного двигуна є розгерметизація впускного тракту. Найчастіше це зіскочити або лопнула трубка, яка з'єднує регулятор тиску палива з впускним колектором в системі. Основний фактор проблеми запуску двигуна - склад паливної суміші.
Вам знадобиться
  • Спреи.
Інструкція
1
Для запуску двигуна необхідно перевірити, що всі електроспоживачі відключені: фари, кондиціонер, магнітола, вентилятор печі, обігрів заднього скла. Від температури акумулятора залежить його віддача, тому його слід трохи прогріти (на 30 секунд включити фари).
2
Таким чином, струм, який протікає трохи нагріває батарею, підвищує її електричну отдачу.Необходімо забезпечити подачу масла після нічної стоянки. Слід трохи провернути двигун стартером, але не відразу його пускати.
3
Тепер можна спробувати завести двигун. Потрібен обов'язково вичавити педаль зчеплення, це полегшує обертання коленвала. При відсутності запуску двигуна, не слід відразу повторювати спробу. Необхідно дати «передихнути» акумулятора і стартеру, так як виникає ризик «залити» свічки, а це погіршить ситуацію.
4
Спроба повторюється через 15 - 30 секунд. Швидше за все двигун автомобіля запуститься. Не можна тиснути на педаль газу, оскільки подача певної кількості суміші в циліндри забезпечується системою уприскування самостійно. Якщо двигун не пустився знову, потрібно повторювати спроби кілька разів з перервами в 30 секунд.
5
У випадку, якщо двигун все одно не запустився, можливі екстремальні заходи. Існують спреї на основі ефіру. Після такої процедури найкраще провести діагностику машини на СТО.
6
Рекомендується в морозну погоду пару раз прогрівати двигун в перебігу дня. По можливості машина повинна стояти в гаражі або в закритому від холоду приміщенні.
Зверніть увагу
Не слід економити на маслі. Часта заміна масла гарантує якісну роботу двигуна. Сам процес заміни масла зазвичай проводиться пізньою осінню, що забезпечує свіжість масла в зимовий (найважчий для машини) період.